X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
ОПИС ВЛАСНОГО ПЕДАГОГІЧНОГО ДОСВІДУ "Інтерактивні методи на уроках української літератури"

Завантажити презентацію

ОПИС ВЛАСНОГО ПЕДАГОГІЧНОГО ДОСВІДУ "Інтерактивні методи на уроках української літератури"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Підготувала: Вчитель української мови та літератури Холминської ЗОШ І-ІІІ ст. Грицак Тетяна Олександрівна

Слайд 2

Інтерактивні методи на уроках української літератури

Слайд 3

Учитель – центральна фігура школи. Він повинен сьогодні зробити наступний крок у справі її реформування. Вчитель уже не є єдиним носієм знань. Він повинен стати консультантом, навчити дитину знаходити необхідну інформацію та використовувати її на практиці. Учень стає активним учасником навчального процесу.

Слайд 4

Важливою умовою вдосконалення процесу навчання на уроці та під час самостійної діяльності учня є постійний пошук педагогом нових прийомів, форм, методів. Дуже важливо навчити учнів групувати і класифікувати, порівнювати й узагальнювати досліджувальні явища й поняття в логічній чіткості і доказовості, визначити сукупність ознак літературних явищ. Великі можливості для вирішення цих завдань закладені у різних методах навчальної діяльності.

Слайд 5

На своїх уроках я намагаюсь поєднувати традиційні і інноваційні методи навчання, різні технології. Адже саме під час колективно-групового навчання йде поєднання, згуртування колективу класу, що передбачає: навчання однією людиною групи учнів чи цілого класу; кількість слухачів завжди більша, ніж тих, хто говорить; вчитель керує роботою кожного учня опосередковано, через завдання, якими він спрямовує діяльність групи; реалізувати природне прагнення кожної людини до спілкування.

Слайд 6