X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Опис власного педагогічного досвіду « Підвищення ефективності і якості шкільного уроку математики»

Завантажити презентацію

Опис власного педагогічного досвіду « Підвищення ефективності і якості шкільного уроку математики»

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Підготувала: Вчитель математики Холминської ЗОШ І-ІІІ ст. Дудко Валентина Петрівна « Підвищення ефективності і якості уроку математики»

Слайд 2

В 1982 році закінчила Чернігівській державний педагогічний інститут ім. Т.Т.Шевченка, фізико-математичний факультет, за спеціальністю математика. В Холминській ЗОШ І-ІІІ ст. працюю з 1993 року. Стаж - 28 років.

Слайд 3

Основною умовою цього процесу є професійна діяльність і вміння вчителя. Головне завдання вчителя вбачаю в здійсненні відмінної підготовки, використанні сучасних методів, забезпеченні високої якості кожного проведеного уроку. Одним з методів підвищення ефективності уроку математики є використання різних форм організацій навчального процесу, а саме, проведення нетрадиційних уроків.

Слайд 4

Гра – це творчість, гра – це праця. У процесі гри у дітей формується звичка зосереджуватися, мислити самостійно, розвивається увага, прагнення до знань. Захопившись, учні не помічають, що вчаться : пізнають, запам’ятовують нове, орієнтуються в незвичних ситуаціях, фантазують. Ігри допомагають виховувати в учнів дисциплінованість, доброзичливість, почуття відповідальності та інші хороші якості. Ігровий характер при проведенні уроків по математиці повинен мати міру, інакше діти будуть бачити в усьому тільки гру.

Слайд 5

1.Вміння працювати з підручником Форми організації цієї роботи наступні: самостійне читання параграфа, виділення основних моментів, виділення головної думки в тексті 2. Розв'язування задач і вправ із диференційованими завданнями

Слайд 6

Проблемні ситуації учням створюю на початку вивчення тем. Задачі намагаюсь добирати так, щоб учень міг творити, щоб він сам мав можливості досягти вершин інтелектуальної творчості. Одним з основних шляхів підвищення ефективності уроків є використання наочності для створення проблемних ситуацій. Щоб учні правильно зрозуміли і засвоїли нове математичне поняття. Його треба, по можливості, проілюструвати.

Слайд 7

Усні вправи є однією з ефективних форм організації колективної та індивідуальної роботи учнів на уроках математики. За їх допомогою вчитель встановлює на уроці оперативний зв'язок, який дозволяє своєчасно контролювати процес оволодіння учнями знаннями і вміннями.

Слайд 8

фото

Слайд 9

Це поєднання фронтальної, групової та індивідуальної форм роботи. Я вважаю, що на уроках доцільно застосовувати методи, які б дозволили підлітку проявити ініціативу, мати право на помилку, на власну думку, брати у спільній діяльності, працювати в умовах вибору.

Слайд 10

технології інтерактивного навчання перетворюють традиційний урок в інтерактивний (« ажурна пилка» і « акваріум»)

Слайд 11

Використання комп'ютерних технологій на уроках математики, забезпечує формування стійкого інтересу учнів до предмета, сприяє формуванню зв'язку з дійсністю, вміння і бажання працювати самостійно.

Слайд 12

фото

Слайд 13

На своїх уроках я намагаюся домогтися того, щоб діти не були байдужими до математики і не боялися її, вивчали предмет з бажанням і інтересом.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Педагогіка