X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Методика вивчення елементів комбінаторики

Завантажити презентацію

Методика вивчення елементів комбінаторики

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Методика вивчення елементів комбінаторики

Слайд 2

Метою вивчення теми є: - ввести поняття множини та її елементів, ознайомити учнів з видами множини й операціями над ними; - навчити виконувати зазначені операції; - ввести означення впорядкованої множини, перестановки, розміщення та комбінації; - довести формули для обчислення кількості кожного виду сполук; - навчити розрізняти види сполук і розв’язувати комбінаторні задачі.

Слайд 3

Пропедевтика елементів комбінаторики

Слайд 4

У загальноосвітній школі вивчають сполуки без повторень. Програмою з математики для 5 – 11 класів загальноосвітніх навчальних закладів елементи комбінаторики передбачено вивчати упродовж 8 год в 11 класі.

Слайд 5

Задача № 1 Запишіть усі трицифрові числа, які можна утворити за допомогою цифр 1,2, 3, не повторюючи їх у записі числа. Скільки таких чисел утворилося? Коментар до задачі: 1. На першому місці ми можемо записати будь-яку із трьох заданих цифр. 2. На другому місці ми можемо записати тільки одну з двох цифр, що залишилися після того, як ми записали першу цифру. 3. На третьому місці записуємо ту цифру, що залишилася після запису перших двох.

Слайд 6

1 2 3 2 3 1 3 1 2 3 2 3 1 2 1 123 132 213 231 312 321 6 чисел

Слайд 7

П’ятеро друзів зустрілися після канікул та обмінялися рукостисканням. Скільки всього було зроблено рукостискань? Задача № 2

Слайд 8

10 рукостискань