X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
ВИКОРИСТАННЯ ВІРТУАЛЬНИХ ВИМІРЮВАЛЬНИХ ПРИЛАДІВ пІД ЧАС ВИВЧЕННЯ ПРЕДМЕТУ ЕЛЕКТРОТЕХНІКА

Завантажити презентацію

ВИКОРИСТАННЯ ВІРТУАЛЬНИХ ВИМІРЮВАЛЬНИХ ПРИЛАДІВ пІД ЧАС ВИВЧЕННЯ ПРЕДМЕТУ ЕЛЕКТРОТЕХНІКА

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

ВИКОРИСТАННЯ ВІРТУАЛЬНИХ ВИМІРЮВАЛЬНИХ ПРИЛАДІВ пІД ЧАС ВИВЧЕННЯ ПРЕДМЕТУ ЕЛЕКТРОТЕХНІКА Виконав: Гонтар Ярослав Анатолыйович

Слайд 2

Постановка проблеми: Характерною особливістю навчального процесу на сучасному етапі розвитку є стрімке зростання ступеню його комп’ютеризації. Мережа Інтернет та новітнє програмне забезпечення дозволяють перетворити ЕОМ на гнучкий та потужний засіб отримання та накопичення знань й одночасно на ефективну систему контролю успішності навчальних досягнень.

Слайд 3

Аналіз останніх досліджень і публікацій: Різним аспектам впровадження комп’ютерного моделювання у навчальний процес на сучасному етапі його розвитку присвячували свої роботи С. П. Величко, Ю. О. Жук, А. В. Касперський, С. О. Кононенко, В. П. Муляр, Ю. М. Орищин, О. Ю. Свистунов, А. М. Сільвейстр та інші.

Слайд 4

Мета статті: У даній статті я спробую висвітлити дидактичні можливості використання віртуальних моделей під час проведення лабораторного практикуму наявних педагогічних програмних засобів, зокрема програми Electronics Workbench.

Слайд 5

Виклад основного матеріалу дослідження Electronics Workbench дозволяє створювати та редагувати моделі принципових електричних схем пристроїв, розраховувати режими роботи моделей, проводити їх аналіз та представляти дані у зручній для подальшої роботи формі. Програма містить велику кількість електричних компонентів. Також передбачена можливість поповнення бібліотеки власними елементами. Особливістю цієї системи схемотехнічного моделювання є наявність контрольно-вимірювальних приладів, що за зовнішнім виглядом та характеристиками наближені до їх апаратних аналогів.

Слайд 6

Вікно програми Electronics Workbench зі складеною схемою для вивчення вимушених коливань:

Слайд 7

Віртуальні звуковий генератор та осцилограф Soundcard Scope

Слайд 8

Висновки: Для того щоб об’єктом вивчення під час навчання електротехніки з основами промислової електроніки не стали виключно комп’ютер та встановлене на ньому програмне забезпечення, ПК має доповнюватися реальною апаратною частиною. За допомогою комп’ютера мають проводитися вимірювання певних фізичних величин реальних об’єктів. Лише в цьому випадку можна говорити про ПК як інструмент пізнання у фізичному дослідженні.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Фізика