X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Інтерактивні методи навчання як форма організації роботи в школі

Завантажити презентацію

Інтерактивні методи навчання як форма організації роботи в школі

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Тема: Інтерактивні методи навчання як форма організації роботи в школі 2012 р. L/O/G/O

Слайд 2

Інтерактивне навчання – це спеціальна форма організації пізнавальної діяльності, яка має конкретну, передбачувану мету створити комфортні умови навчання, за яких кожен учень відчуває свою успішність, інтелектуальну спроможність.

Слайд 3

Сутність інтерактивного навчання полягає в тому, що навчальний процес відбувається за умови постійної, активної взаємодії всіх учнів, де і учень і вчитель є рівноправними, рівнозначними суб’єктами навчання .

Слайд 4

Організація інтерактивного навчання Передбачає моделювання життєвих ситуацій, використання рольових ігор, спільне вирішення проблеми на основі аналізу обставин та відповідної ситуації. Інтерактивні технології на уроках дозволяють забезпечити глибину вивчення матеріалу.

Слайд 5

УМОВИ ФОМУВАННЯ ОСОБИСТСТІ У ПРОЦЕСІ ІНТЕРАКТИВНОГО НАВЧАННЯ: створення позитивного настрою для навчання; відчуття рівного серед рівних; забезпечення позитивної атмосфери в колективі для досягнення спільних цілей; усвідомлення особистістю цінності колективно зроблених висновків; можливість вільно висловити свою думку і вислухати свого товариша; вчитель не є засобом “похвали і покарання” , а другом , порадником, старшим товаришем.