X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
ІНКЛЮЗИВНА ОСВІТА: УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ

Завантажити презентацію

ІНКЛЮЗИВНА ОСВІТА: УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

Завдання модуля: Систематизувати знання щодо: змісту інклюзивної освіти; державних заходів по впровадженню інклюзивної освіти в Україні. Сформувати вміння (навички): орієнтуватися в питаннях інклюзивної освіти в Європі; аналізувати стан інклюзивної освіти в Україні.

Слайд 3

ТЕМАТИЧНИЙ ПЛАН МОДУЛЯ ТЕМА 1. Інклюзивна освіта: основні положення 1.1 Інтеграція та інклюзія 1.2. Переваги інклюзивної освіти ТЕМА 2. Державні заходи по впровадженню інклюзивної освіти в Україні 2.1. Всеукраїнський фонд "Крок за кроком" 2.2. Реалізація освітньої програми "Крок за кроком" в освітніх закладах України   ТЕМА 3. Інформаційні ресурси у сфері інклюзивної освіти

Слайд 4

Тема 1.1. Інтеграція та інклюзія Інклюзія (від Inclusion – включення) – процес збільшення ступеня участі всіх громадян у соціальному житті. Це політика й процес, що дає можливість всім дітям брати участь у всіх програмах.  

Слайд 5

Інтеграція - зусилля, спрямовані на введення дітей з особливими освітніми потребами у регулярний освітній простір. Ми пристосовуємо учня до вимог школи.

Слайд 6

ТЕМА 2. Державні заходи по впровадженню інклюзивної освіти в Україні Всеукраїнський фонд "Крок за кроком" Основна мета діяльності Всеукраїнського фонду "Крок за кроком" - втілення демократичних цінностей у систему освіти України та підтримка освітніх програм, в основі яких лежить особистісно зорієнтований підхід, активне залучення родин та громадськості.

Слайд 7

Реалізація освітньої програми "Крок за кроком" в освітніх закладах України Навчання дітей в інклюзивних класах здійснюється за навчальними планами, програмами, підручниками, посібниками, рекомендованими Міністерством освіти та науки України. Навчально-виховний процес в інклюзивних класах має корекційно-реабілітаційну спрямованість, діти отримують спеціальну допомогу безпосередньо в школі.