X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Увага! Діти на дорозі

Завантажити презентацію

Увага! Діти на дорозі

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Місячник безпеки дорожнього руху в ЗОШ №29(в рамках Всеукраїнського рейду « Увага! Діти на дорозі») 2012-2013 навчальний рік Підготувала ЗДВР Братошевська Світлана Вікторівна

Слайд 2

Напрямки роботи школи щодо профілактики дитячого дорожньо-транспортного травматизму :

Слайд 3

. Навчальний процес - Проведення занять і бесід з учнями в рамках програми з основ здоров'я. - Вивчення Правил дорожнього руху за іншими програмами, узгодженими та затвердженими педагогічними та (або) методичними радами. - Проведення навчальних екскурсій. - Показ навчальних відеофільмів, кінофрагментів, використання навчальних комп'ютерних програм.

Слайд 4

Зустріч директора школи Грицюк Л.А. з інспектором сектору ОДРВДАІ ММУ УВМС України В Миколаївській області,лейтенантом міліції Кошевим О.О. (11.09.2012)

Слайд 5

Загальношкільна лінійка .

Слайд 6

Урок у 1 класі, 14.09.2012

Слайд 7

Проведення Єдиних уроків

Слайд 8

Позаурочна діяльність Проведення тематичних класних годин. - Бесіди інспекторів ДАІ з учнями . - Участь у заходах з безпеки дорожнього руху, що проводяться в рамках Всеукраїнської операції "Увага - діти!" - Обговорення з учнями конкретних прикладів дорожньо-транспортних пригод за участю неповнолітніх , що сталися на території міста / району чи області. - Проведення бесід з учнями-порушниками Правил дорожнього руху. - Ведення журналу проведення інструктажів перед виходами в громадські місця. - Створення і робота загону юних інспекторів руху.

Слайд 9