X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
ДІТИ ВУЛИЦІ

Завантажити презентацію

ДІТИ ВУЛИЦІ

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

ДІТИ ВУЛИЦІ

Слайд 2

Дитяча бездоглядність – не просто негативне соціальне явище. Сьогодні – це гостра і страшна проблема усього суспільства. Бездоглядність можна розглядати як сім’я, з якого проростають жебрацтво, бродяжництво, дитяча наркоманія, злочинність. Причому, діти не тільки стають жертвою злочинів, але й самі вчиняють протиправні діяння.

Слайд 3

Безпритульні діти вже давно стали невід’ємним атрибутом вулиць українських міст. За статистикою, їх в Україні налічують від 120 до 300 тисяч. За неофіційними даними, в Україні сьогодні  близько ста тисяч безпритульних дітей.

Слайд 4

Кожна друга вулична дитина вживає наркотики, алкоголь або нюхає клей. Практично всі палять. І дівчатка, і хлопчики, починаючи років з десяти, займаються проституцією. Одна дитина з десяти не знає, як правильно тримати ручку, а рівень знань інших не відповідає їх віку. У нашому байдужому суспільстві часто звучить фраза, що ці діти самі зробили вибір. Це, щонайменше, безглуздо. По-перше, щоб зробити вибір, повинна бути гідна альтернатива.

Слайд 5

ЯК СВІДЧАТЬ РІЗНІ ДОСЛІДЖЕННЯ, МАЙЖЕ ПОЛОВИНА БЕЗПРИТУЛЬНИХ ДІТЕЙ ВЖИВАЄ АЛКОГОЛЬ І НАРКОТИКИ. А ПРАКТИЧНО КОЖЕН СИСТЕМАТИЧНО КУРИТЬ

Слайд 6

13 років - це вік, коли українські діти вперше пробують наркотики і частина від них уже не відмовляється.

Слайд 7

Слайд 8

Слайд 9

Наркологи б’ють на сполох через дитячий алкоголізм

Слайд 10

ЦЬОГО ХЛОПЧИКА, ЯКИЙ НАЗВАВ ЦЕЙ ХЛОПЧИК НАЗИВАЄ СЕБЕ ЛЬОШЕЮ, ЙОГО ДОСТАВИЛИ У РАЙВІДДІЛ МІЛІЦІЇ ДНІПРОВСЬКОГО РАЙОНУ ЗА БРОДЯЖНИЦТВО. ЛЬОШІ ПОДОБАЄТЬСЯ ФІЛЬМ «ОДИН УДОМА», ВІН МРІЄ СТАТИ ТАКСИСТОМ І КУПИТИ ДАЧУ НА БЕРЕЗІ МОРЯ. А ПОКИ ВІН В ОЧІКУВАННІ СВОЇХ БАТЬКІВ, ЯКІ ПІД РОЗПИСКУ ВІДВЕЗУТЬ ЙОГО ДОДОМУ. ЧИ НАДОВГО? СПІВРОБІТНИКИ МІЛІЦІЇ ЩОДНЯ В РОБОЧОМУ ПОРЯДКУ ЗАТРИМУЮТЬ ДІТЕЙ ВУЛИЦІ, ПЕРІОДИЧНО ПРОВОДЯТЬ І СПЕЦІАЛЬНІ РЕЙДИ. ОДНАК ЦЕ НЕ ВИРІШУЄ ПРОБЛЕМИ БЕЗДОМНИХ ДІТЕЙ ДОКОРІННО, ХІБА ЩО ДАЄ ДИТИНІ ЩЕ ОДИН ШАНС НА ПОВЕРНЕННЯ ДО НОРМАЛЬНОГО ЖИТТЯ

Слайд 11

БАГАТО МАЛОЛІТНІХ ЗЛОЧИНЦІВ — ЦЕ СИРОТИ, ВИХОВАНЦІ ІНТЕРНАТІВ І ДІТИ ВУЛИЦІ. НА ДУМКУ ПСИХОЛОГІВ, ДО КОЖНОГО З НИХ НЕОБХІДНИЙ ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДХІД І ДАЛЕКО НЕ ЗАВЖДИ — ІЗОЛЯЦІЯ ЗА КОЛЮЧИМ ДРОТОМ.

Слайд 12

Співробітники кримінальної міліції у справах неповнолітніх обласного управління внутрішніх справ спільно з патрульно-постовою службою міліції дев’ятої роти провели акцію „Діти вулиці“.

Слайд 13

Майже всі вуличні діти є жертвами злочинців, а пізніше і самі ними стають, їх змушують красти, займатися проституцією та порнографією.

Слайд 14

Ось вони – діти вулиці – вільні, замурзані та з дорослими очима, сповненими якогось несказанного смутку й у той же час шалених іскорок – ненависті чи надії?

Слайд 15

Вони поряд з нами, хоч ми і вдаємо, що не помічаємо їх. Ми відмахуємося, вважаючи, що хай інші вирішують цю проблему. Прагнемо не дивитися в замурзані особи і каламутні від парів клею очі. Не дозволяємо собі вірити, що у цих дітей є майбутнє.

Слайд 16

Сьогодні держава не може самостійно справитися з цією проблемою. Частково допомагають неурядові організації. Але і їм без допомоги суспільства не справитися.

Слайд 17

Якщо діти – наше майбутнє, яке майбутнє у нашої держави?...

Слайд 18

Не дай, Боже, вашій дитині опинитися на вулиці. Зуміти там вижити і повернутися до нормального життя —дуже важко. Діти на вулиці — це лихо, що може перерости в трагедію.

Слайд 19

Запрошуємо долучитися до благодійної кампанії і разом допомогти дітям вулиці Відбулося декілька масштабних акцій, у ході яких збиралися кошти на вирішення проблеми дитячої безпритульності Принаймні перші втішні результати вже є. Починаючи з минулого року, українці почали частіше всиновлювати дітей-сиріт. І йдеться про тисячі дітей. Це означає, що ми з вами разом здатні створити щасливе майбутнє для цих діток.

Слайд 20

ДИТЯЧИЙ СОЦІАЛЬНО – РЕАБІЛІТАЦІЙНИЙ ЦЕНТР “СОНЯЧНЕ СВІТЛО” Дитячий соціально-реабілітаційний центр «Сонячне світло» Україна 07454 Требухів пров. Горького 1A +38 (044) 451-68-30 info@sunshine-kiev.org

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Різне