X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
“Реконструкція скверу по вулиці Кооперативна в смт Володарка Київської області”

Завантажити презентацію

“Реконструкція скверу по вулиці Кооперативна в смт Володарка Київської області”

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ БІОРЕСУРСІВ ТА ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ УКРАЇНИ ННІ ЛІСОВОГО ТА САДОВО-ПАРКОВОГО ГОСПОДАРСТВА Факультет садово-паркового господарства і ландшафтної архітектури Спеціальність – “Садово-паркове господарство” Магістерська робота на тему: “Реконструкція скверу по вулиці Кооперативна в смт Володарка Київської області” Виконала: Пацан-Якубець І.Ю. Керівник випускної роботи: к.б.н. Сидоренко І.О.

Слайд 2

Об’єкт дослідження територія скверу, що знаходиться по вул. Кооперативна в смт Володарка Київської області, який потребує реконструкції пов’язаної зі зміною планувально-композиційного рішення, підвищення естетико-декоративного рівня малих архітектурних форм та квіткового оформлення.

Слайд 3

Актуальність теми викликана відсутністю зонування території скверу, невідповідністю планувальної структури функціональним потребам та значним віком насаджень що перебувають у незадовільному стані та не забезпечують композиційної єдності об’єкту.

Слайд 4

Мета роботи проведення зонування території скверу, забезпечення зручного транзитного руху, створення умов для комфортного відпочинку відвідувачів та підвищення естетичного рівня насаджень.

Слайд 5

Для досягнення поставленої мети були визначені наступні завдання: провести натурне обстеження скверу, а саме: аналіз містобудівельної ситуації, природні умови району розташування об’єкту та інвентаризацію; скласти композиційний та комплексний аналіз території скверу; розробити проектні пропозиції з реконструкції об'єкту, а саме: функціональне зонування території скверу, внести пропозиції з реконструкції та влаштування архітектурних елементів об'єкту, запропонувати заходи щодо покращення та реконструкції насаджень на території скверу.

Слайд 6

Сквер по вулиці Кооперативна в смт Володарка Київської області

Слайд 7

Пам'ятник Т.Г. Шевченку

Слайд 8

Сучасний стан фасадної частини адміністративного приміщення

Слайд 9

Репрезентативна зона скверу

Слайд 10

Сучасний стан з живої огорожі граба заичайного

Слайд 11

Стан насаджень меморіальної зони скверу

Слайд 12

Квіткове оформлення скверу

Слайд 13

Сучасний стан квіткового оформлення репрезентативної зони

Слайд 14

Варіанти конструкції альтанок для прогулянкової зони Запропоновані малі архітектурні форми

Слайд 15

Запропоновані малі архітектурні форми Варіанти дерев'яних лав на чугунних опорах

Слайд 16

Запропоновані малі архітектурні форми Варіанти чугунних ліхтарів для репрезентативної зони скверу

Слайд 17

Запропоновані малі архітектурні форми Варіанти урн для встановлення по території скверу

Слайд 18

В ході роботи над проектними пропозиціями нами запропоновано: - виділити та території скверу наступні функціональні зони: репрезентативну зону будівлі адміністрації, зону меморіального пам’ятнику Т.Г. Шевченку, та транзитно-відпочинкову зону; - змінити планувальну структуру та дорожньо-стежкову мережу транзитно-прогулянкової зони; - провести реконструкцію насаджень в репрезентативній та меморіальній зоні враховуючи їх сучасний стан; - в транзитно-відпочинковій зоні покращити стан існуючих насаджень за рахунок проведення санітарно – формувальної обрізки та доповнення їх складу за рахунок композицій з декоративно-листяних та декоративно-квітучих видів та форм кущів; - за рахунок низько стрижених бордюрів із самшиту вічнозеленого композиційно поєднати репрезентативну та меморіальну зону; - використовуючи тінелюбиві та тіневитривалі квіткові трав’янисті багаторічники композиційно поєднати та естетично підсилити транзитно-відпочинкову зону; - облаштувати освітлення та забезпечити малі архітектурні форми утилітарного призначення у відповідності до функціонального призначення зон; - реконструювати існуюче дорожньо-стежкове покриття, розбити та облаштувати нову дорожньо-стежкову мережу в транзитно-прогулянковій зоні.

Слайд 19

ДЯКУЮ ЗА УВАГУ

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Різне