X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Діяльність антигітлерівської коаліції

Завантажити презентацію

Діяльність антигітлерівської коаліції

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Діяльність антигітлерівської коаліції Підготував: учень 11-Б класу, Сквирського ліцею Гальчинський Сергій

Слайд 2

Антигітлерівська коаліція - це військово-політичний союз держав і народів, що боролися в період Великої Вітчизняної війни проти розв'язавших цю цю війну блоку держав - агресорів Німеччини, Італії, Японії і їх сателітів. Антигітлерівська коаліція включала СРСР, США, Великобританію, Францію і Китай, а також Югославію, Польщу, Чехословакію і ін. країни, що брали участь у військових діях або надавали допомогу союзникам.

Слайд 3

Передумови утворення антигітлерівської коаліції Визвольні цілі у війні для більшості країн; Загальна небезпека, що відходила від фашистського блоку.

Слайд 4

22 червня 1941 року прем'єр-міністр Англії У.Черчилль, а 24 червня президент США Ф. Рузвельт заявили про намір їх країн надати допомогу Радянському Союзу в його боротьбі проти Німеччини.

Слайд 5

Форми співпраці держав в коаліції військова матеріальна допомога політична

Слайд 6

29 вересня - 1 жовтня 1941 р. відбулася конференція трьох держав, що прийняли рішення про англо-американські постачання озброєння і стратегічних матеріалів на найближчих 9 місяців.

Слайд 7

Уряд США надав Радянському Союзу кредит в сумі 1 млрд. доларів, і осінню 1941 року стали здійснюватися постачання в СРСР

Слайд 8

26 травня 1942 року в Лондоні був підписаний договір між СРСР і Великобританією про союз у війні проти гітлерівської Німеччини і її спільників в Європі.

Слайд 9

Особливе значення мала перша зустріч лідерів трьох великих держав в Тегерані (1943 р.) Тегеранська конференція укріпила співпрацю лідерів держав антифашистської коаліції за погодженням планів подальших військових дій проти Німеччини, відкриттю другого фронту.

Слайд 10

Відкриття другого фронту (червень - грудень 1944) 6 червня 1944 американські, британські і канадські війська під командуванням генерала Ейзенхауера почали висадку в Нормандії (Північна Франція). 15 серпня американо-французькі війська висадилися на побережжі Південної Франції. (Південно-французька операція)

Слайд 11

Операція (грудень 1944 - січень 1945) Арденн .Німецькі війська втратили стратегічну ініціативу після цього бою. Колмарськая операція(20 січня - 9 лютого 1945) проведена з метою ліквідації оточеного в районі Кольмара німецького угрупування. Підсумки: 6-а група союзних армій вийшла на Рейн, 19-а німецька армія оточена і знищена. Ельзассько-лотарінгськая операція (1- 2 січня 1945) Американські солдати 75-ої піхотної дивізії в Арденнах. Німецька бронетехніка під час наступу Арденн

Слайд 12

Слайд 13

Завершення війни. Розгром Німеччини Маас-Рейнська операція (8 січня — 24 березня 1945). Рурська операція (23 березня — 18 квітня 1945), є найкрупнішою операцією на оточення з тих, що проводилися англо-американськими військами на західному фронті. Союзники захопили весь південь Німеччини і західну частину Австрії вступили до Чехословакії.

Слайд 14

Антигітлерівська коаліція мала велике історичне значення

Слайд 15

Слайд 16

Дякую за увагу

Завантажити презентацію

Схожі презентації

Презентації по предмету Всесвітня історія