X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
впевнена манера спілкування

Завантажити презентацію

впевнена манера спілкування

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Впевнена манера спілкування

Слайд 2

Римський поет Сиріус говорив: "Ми цікавимося людьми тоді, коли вони цікавляться нами." Ларошфуко казав: "Якщо Ви хочете мати ворогів - намагайтеся показати їм, що ви кращі за них. Але якщо Ви хочете мати друзів - дайте їм можливість показати їхні переваги".

Слайд 3

Правило номер один: цікавтеся людьми і їхніми проблемами. Якщо ви хочете отримати допомогу, спочатку допоможіть самі. Правило номер два: усміхайтеся. Кожному приємно зустрічати усміхнену людину, про неї рідко думають погано.

Слайд 4

12 простих способів переконати у своїй правоті: Уникайте суперечок. Будь-яких. Ніколи не кажіть людині прямо, що вона не права. Якщо Ви самі не праві визнайте це в категоричній формі. Змусьте людину відповідати "так" на початку розмови.

Слайд 5

Дайте людині можливість розповісти про свої успіхи, а не вислуховувати про Ваші. Починайте розмову тільки з дружнього тону. Дайте людині можливість відчути, що Ваша ідея належить їй. Дивіться на все очами співрозмовника. Ставтеся з розумінням до ідей і бажань співрозмовника.

Слайд 6

Покажіть, що прийнявши Вашу позицію, людина зробить чесно і благородно. Правда має бути показана цікаво, наглядно, рішуче. Найефективніший спосіб змусити людину зробити будь- що - це викликати в неї прагнення до змагання.

Слайд 7

Коли спілкуєтеся - звертайте увагу на деталі! Довіряйте мимовільним жестам більше, ніж словам, погляду - більше, ніж жестам, реакції зіниць - більше, ніж напрямку погляду. Дуже важливим є напрямок погляду співбесідника.

Слайд 8

Погляд: Якщо співрозмовник підняв голову і дивиться вгору, це може значити, що він задумався. Рекомендується не заважати людині міркувати, краще зачекати, доки він не вирішить відновити контакт.

Слайд 9

Якщо співрозмовник зсунув брови і зробив рух головою, значить він не зовсім зрозумів ваші слова і хотів би щось уточнити. Активізуйте з ним бесіду, не чекайте доки він перепитає, йому може бути незручно.

Слайд 10

Якщо співрозмовник дивиться убік, значить, він ставиться до вас без поваги, він зневажає ваші пропозиції. Краще припиніть розмову з цією особою.

Слайд 11

Якщо погляд спрямований на підлогу, значить, співрозмовник відчуває страх і бажання піти.

Слайд 12

Жести: Руки в кишенях - ця людина звикла домінувати або просто погано вихована. Схрещені руки - співрозмовник "закривається", він не хоче говорити відверто. Руки в "замку" за спиною - поза впевненої у собі людини. З нею не просто знайти спільну мову, але ця людина варта зусиль.

Слайд 13

Захоплення однієї руки іншою за спиною - співрозмовник намагається "зібратися" та налаштуватися на щось серйозне. Почісування долонь - людина на щось чекає. Під час розмови збирає з одягу пилинки - людина з вами категорично не погоджується, але щось заважає їй про це сказати.

Слайд 14

Постукування пальцями - означає очікування. Або людина дуже на щось чекає, або прагне щоб ваша розмова якнайшвидше припинилась. Голова на долоні - людині нудно або вона сумує. Руки за головою - співрозмовник знає набагато більше, ніж говорить.

Слайд 15

Торкається обличчя - в чомусь сумнівається. Тримає голову прямо - нейтралітет, вбік – зацікавленість вашими словами. Схрещені ноги - жест "самозахисту", людина не планує перед вами "відкриватися".

Слайд 16

Погойдування ногою - розмова вже набридла. Руки на поясі - ця людина готова до рішучих дій. Причому, негайно. Клацання ковпачком ручки - нерви, невпевненість, хвилювання.

Слайд 17

Жести з використанням окулярів. Маніпуляції з окулярами часто служать для того, щоб затягти час: їх без кінця знімають і надягають, протирають скло, посмоктують дужки. Якщо відразу чи незабаром після того, як ви запропонували партнеру оголосити його рішення, він займеться своїми окулярами, не квапте його. Краще промовчати і дочекатися, доки він усе-таки прийме рішення.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Виховна робота