X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
НЕТИКЕТ – етикет спілкування в Інтернеті

Завантажити презентацію

НЕТИКЕТ – етикет спілкування в Інтернеті

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

НЕТИКЕТ – етикет спілкування в Інтернеті Посібник для школярів

Слайд 2

Як відбувається спілкування в Інтернеті? У мережі Інтернет спілкуються через електронну пошту (е-mail), участь у форумах, конференціях, блогах і под.

Слайд 3

Які існують правила спілкування через е-mail (електронну пошту)? Слід вказувати не псевдонім, а реальне ім’я/прізвище. У “вихідних даних” потрібно ясно та стисло сформулювати тему повідомлення (запрошення на виставу, зауваження до статті тощо).

Слайд 4

Якою мовою краще листуватися? Не всі міжнародні мейлери (оператори) підтримують кирилицю. Тому рядки “тема”, “відправник” та “адресат” краще заповнювати англійською. Якщо ж знання мови не є достатніми, можна скористатися транслітом – записати українські слова латинськими літерами.

Слайд 5

Що головне у спілкуванні через е-mail? Зміст листа має бути стислим, чітким і коректним. Не слід укладати в лист фотографії та ілюстрації: такі сторінки довго завантажуються й можуть дорого коштувати вашому адресантові.

Слайд 6

Чи можна використовувати смайлики? За допомогою смайликів (від англ. smile - посмішка) в Інтернеті заведено передавати емоції. Існують готові смайлики. Інколи їх малюють за допомогою цифр, букв або розділових знаків.

Слайд 7

Гарного Вам спілкування!

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Інформатика