X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Займенник як частина мови у реченні

Завантажити презентацію

Займенник як частина мови у реченні

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Розгадай ребус!

Слайд 2

Займенник. Особові займенники

Слайд 3

Схема ЗАЙМЕННИК ОСОБОВІ І ОСОБА ІІ ОСОБА ІІІ ОСОБА Я, МИ ТИ,ВИ ВІН, ВОНА, ВОНО, ВОНИ

Слайд 4

Робота з текстом Шануй і поважай матір і батька. Вони дали тобі життя. Ти будеш дорослою людиною, але для матері і батька до останнього їхнього подиху залишишся дитям. Своєю працею і піклуванням вони несуть радість у твою колиску. Не забувай, що батьки також мають право на радість. Шануй і поважай бабусю й дідуся... дорожи честю сім'ї, оберігай її, як святиню. Де б ти не був, ніколи не забувай про свою рідну домівку. Завжди пам'ятай про неї (В. Сухомлинський).

Слайд 5

«Коректори» Спитав у (він), передав через (вони), глянув (вона) у вічі, прийшла до (вона), перед (він), люблю (вони), сміявся з (вони), бачилась із (вони), збудив (вона), згадав про (він), надіявся на (вони), допоможу (вона), в'ється над (воно), зв'язок з (вони), усміхнувся до (він), звільнили (він), переказав через (вона).

Слайд 6

Творчий диктант Пункт 1 Пункт 2 Пункт 3 Подпункт 1 Подпункт 2 Народна пісня чи не найяскравіше за усі види фольклору здатна передавати специфіку художнього мислення своїх творців і носіїв. Пісня супроводжує все свідоме життя людини — від колиски й до останнього подиху. Пісня й донині підтримує формування національної самосвідомості українців. І в наш час пісня залишається одним із невичерпнихджерел національної культури (С. Мишанич).

Слайд 7

Робота в групах Пункт 1 Пункт 2 Пункт 3 Подпункт 1 Подпункт 2 Виключне значення у формуванні всієї української пісенності мають календарно-обрядові пісні, які утворилися і побутували в тісному зв’язку з трудовою діяльністю людей, супроводжуючи річний цикл сільськогосподарських робіт. Для розуміння суті цих пісень важливим є те, що з часу свого становлення провідною їх функцією була магічна, спрямована на умилостивлення сил природи. На цій стадії календарні пісні супрово-джувалися драматичними діями, замовляннями (З журналу).

Слайд 8

Заголовок слайда Мікрофон То для чого в мовленні вживають займенники?

Слайд 9

При использовании данного шаблона необходимо указать источник: Якушевская Юлия Сергеевна МОУ «Кадетская школа-интернат № 9» города Омска Учитель информатики Сайт конкурса http://pedsovet.su При оформлении слайдов использовала векторный редактор Xara Xtreme Pro 5 и элементы векторного клипарта http://0lik.ru/cliparts/clipartvector/134439-back-to-school-vector.html

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Українська мова