X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Вставні слова ( словосполучення), розділові знаки при них

Завантажити презентацію

Вставні слова ( словосполучення), розділові знаки при них

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

Цілі уроку: Знати: вставні слова, словосполучення, речення; вміти:знаходити їх у реченнях, визначати їхнє значення, виділяти комами.

Слайд 3

Слайд 4

Слайд 5

Слайд 6

Слайд 7

Слайд 8

ЗНАК ЗОДІАКУ “БЛАКИТНА ТРОЯНДА” Народжені під цим знаком здорові, сміливі, енергійні, правдиві, вольові, лідери в усіх сферах життя, завжди захищають слабших і безпорадних. Побажання: енергії, наснаги, наполегливості, творчості Блакитної Троянди. Пам'ятайте: знання, за народним прислів'ям, - для мудрості і доброти.

Слайд 9

Легенда про білу троянду Коли соловейко побачив чарівну царицю квітів, то був настільки зачарований її красою, що в захопленні пр…тис троянду до своїх грудей. Але гострі шипи, мов кинджали, уп…явся йому в серце, і яскраво ( червона) кров бризнула з грудей (не)щасного й зросила ніжні п…люстки д…вовижної квітки. Ось чому, стверджують перські перекази, безліч зовнішніх пелюстків білої троянди й досі зберігають рожевий відтінок.

Слайд 10

Робота в групах І група”Коректори”- вікоректуйте текст, увівши вставні слова. ІІ група”Митці”- спробуйте написати твір- мініатюру,нарис, відгук, вірш чи синкан про троянду. ІІІ група “Дослідники” – визначте у даному тексті вставні слова.

Слайд 11

Слайд 12

Ікебана: 1)мистецтво складання букетів із живих або засушених рослин, що культивуються в Японії; 2)букет, складений за правилами такого мистецтва.

Слайд 13

Новела Василь Симоненко “Вино з троянд” Вино з троянд

Слайд 14

Домашнє завдання (на вибір) Написати твір – мініатюру”Цариця над царицями – троянда”, використавши вставні слова. Підготувати усне повідомлення “Вставні слова”, проілюструвати мовним матеріалом, який записати в зошит. Виконати вправу з підручника.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Українська мова