X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Вчимося писати листа, отакої

Завантажити презентацію

Вчимося писати листа, отакої

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Майстерня слова Вчимося писати листa

Слайд 2

Пишіть листи і надсилайте вчасно, Коли їх ждуть далекі адресати, Коли є час, коли немає часу І коли навіть ні про що писати. (Л.Костенко)

Слайд 3

3. Лист — орган вищих рослин. 1. Лист (форма спілкування) — написаний чи надрукований на папері текст, звернений до певної особи (осіб). 2. Лист (поштове відправлення) — поштове відправлення у вигляді поштового конверта зі вкладенням письмового повідомлення . Любий друже!

Слайд 4

В листах … повідомляють про якісь події діляться враженнями звертаються з проханнями

Слайд 5

Словникова робота Конверт Адреса Індекс Листоноша Адресант Адресат Адреса відправника, Редько Іван Петрович вул. Садова, 10, кв. 2, м. Маріуполь, Донецька обл., 87551 Адреса одержувача, Жуков Іван Григорович вул. Соборна, 24, кв. 15, м. Суми, 46003

Слайд 6

МАЛЮНКОВЕ ПИСЬМО ВУЗЛИКОВЕ ПИСЬМО НА ГЛИНЯНИХ ПЛИТКАХ НА ДЕРЕВ’ЯНИХ ДОЩЕЧКАХ БЕРЕСТЯНІ ГРАМОТИ ПАПІРУС ПЕРГАМЕНТ ПАПІР

Слайд 7

Гра «Cклади листа»

Слайд 8

Любі діти! Пишуть вам Юля та Дмитро. Нам дуже подобається наше місто, в ньому багато архітектурних пам’яток , вищих навчальних закладів. Ми пишаємося, що в нашому місті багато музеїв. Наше місто є культурним і економічним центром. Ось ми і розповіли про своє місто. А що цікавого ви, діти, можете розказати про своє місто? Будемо з нетерпінням чекати ваших листів. Юля та Дмитро. Гра «Cклади листа»

Слайд 9

Мій дорогий друже! Ось ти і виріс, ось ти і став школярем. Перед тобою стоїть важлива, складна задача – навчитися писати, читати і рахувати. Всі люди на світі: льотчики, агрономи, робочі та моряки – починали вчитися з такої ж палички в твоєму зошиті, з першої букви на дошці, з першого слова в букварі. Але в школі ти станеш грамотною людиною – ти навчишся дружити. Любий друже! Бажаю тобі щастя, здоров’я, успехів в навчанні. Твій дядько Юрій. Гра «Cклади листа»

Слайд 10

Дорогий брате! Прийми мої найщиріші привітання з днем народження! Бажаю тобі здоров’я, щастя та досягнення своєї мрії. Нехай в твоєму житті завжди крокують поруч радість, вдача і надія. А перші весняні промені подарують тобі гарний настрій! З любов’ю твоя сестра. Гра «Cклади листа»

Слайд 11

Слайд 12

Звертання Основна частина Прощання Підпис Дата

Слайд 13

Слайд 14

Заповнюємо поштовий конверт Давидович Олег Іванович вул. Сонячна, буд. 36, кв. 276 м. Івано-Франківськ Україна 76000 Іванова Олена Петрівна вул. Щорса, буд. 35, кв. 27 м. Донецьк Україна 8 3 0 0 0

Слайд 15

Пошта пов'язує нашу країну з yсім світом. Так давайте ж писати один одному листи! Отримавши їх, адресат посміхнеться, а кожна посмішка - це промінець нашого сонця.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Українська мова