X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Транспорт. Для уроку розвитку мовлення

Завантажити презентацію

Транспорт. Для уроку розвитку мовлення

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Транспорт Транспорт- це засоби для перевезення вантажів і людей.

Слайд 2

Допоможе Чомучці відгадати загадки. Маленькі будиночки по місту біжать, хлопчики й дівчатка в будиночках сидять. 2. Залізний кінь, фарбований і гумою підкований. 3. Як натиснеш на педелі, побіжить в далекі далі. 4. Полотно, а не доріжка, і біжить сороконіжка. Розкажи, який транспорт ти ще знаєш.

Слайд 3

Розглянь малюнки. Прочитай речення. Допиши, яким транспортом керують люди кожної професії. Пілот піднімає в повітря… Машиніст веде залізницею… Водій перевозить пасажирів у … Мотоцикліст мчить на … Космонавт летить на… Розкажи, на якому транспорті тобі доводилось їздити? Яким транспортом ти мрієш скористатись?

Слайд 4

Пригадай, яким транспортом користувались казкові герої. З’єднай стрілочками назви героїв казок із відповідним транспортом. Баба Яга Івасик Телесик Дідусь Хотабич Мудра дівчина Дідова дочка Килим – самоліт Віз Ступа Човен Коза

Слайд 5

Пограймо в гру “Злови слово”. Сплеском долонь “злови” вислови в яких сказано, як треба поводитись у транспорті. У транспорті треба розмовляти тихо, поступитися місцем старшим, голосно сміятися, не смітити, триматися за поручні, штовхатися, писати на сидіннях, пропустити вперед дівчаток, сплатити за проїзд.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Українська мова