X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Розділові знаки в простому реченні (на матеріалі текстів екологічної тематики)

Завантажити презентацію

Розділові знаки в простому реченні (на матеріалі текстів екологічної тематики)

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Двадцять четверте квітня Класна робота Розділові знаки в простому реченні (на матеріалі текстів екологічної тематики)

Слайд 2

Давайте будем все оберігати: Джерела, ріки, квіточки малі. Любить всім серцем і завжди пам’ятати, Що ми є часточка природи на Землі.

Слайд 3

Що таке екологічна проблема? Екологічна проблема - це зміна природного середовища в результаті антропогенних впливів, що зумовлює порушення структури і функціонування природних систем (ландшафтів) і призводить до негативних соціальних, економічних та інших наслідків

Слайд 4

Слайд 5

Казино надзвичайних ситуацій

Слайд 6

Пожежники

Слайд 7

Лікарі

Слайд 8

Рятувальники

Слайд 9

Лист з майбутнього Ми, ваші нащадки, звертаємося до людей з минулого. До вас, жителів планети Земля ХХІ століття. Вслухайтесь, як стогне земля. Як схиляють сумні голівки нерозквітлі кущі бузку і жасмину. Нам не доводиться смакувати поживними ягодами чорниці, суниці, малини. Чому ліс не наповнюється їх ароматом? Хто вони, вбивці всього прекрасного, живого на Землі? Це людська байдужість, жорстокість і песимізм.

Слайд 10

Слайд 11

Ваші дії при евакуації: - Зберігайте спокій і слухайте свого вчителя, саме він допоможе швидко евакуюватися з приміщення; - Якщо навколо багато диму, закрийте обличчя мокрим рушником, носовою хусткою або ватно - марлевою пов'язкою і в певному порядку, без паніки йдіть до виходу; - На вулиці педагог ще раз перерахує вас, повідомить керівництву, а пожежні точно дізнаються, чи є ще в приміщенні люди.

Слайд 12

Якщо Ви самі в біді: - Телефонуйте в пожежну охорону за телефоном «101» і повідомте: адресу, що і де горить, прізвище та номер телефону; - Не бійтеся, кличте на допомогу, навіть якщо пожежа сталася з вашої вини; - Не ховайтеся, а по можливості, негайно, залишіть приміщення через вхідні двері, вікно, балкон.

Слайд 13

Слайд 14

Опіки

Слайд 15

Щоб рана вашого однокласника швидше загоїлася, складіть речення, в якому б слово «опіки» виступало у ролі відокремленого додатка. Ушкодження, опіки, які отримав Максим, були дуже серйозними.

Слайд 16

«Ми не успадкували Землю від своїх батьків. Ми її позичили у своїх дітей.» Л. Толстой.  «Прокинувся вранці, умився, привів себе  до ладу – і одразу ж наведи лад на своїй планеті» А.Екзюпері. «Тепер, коли ми вже навчилися літати, як птахи, плавати під водою, як риби, нам не вистачає тільки одного: навчиться жити на Землі, як люди» Бернард Шоу.

Слайд 17

Домашнє завдання Скласти письмову інструкцію «Як зберегти планету Земля», використовуючи звертання. * Написати твір на тему: «Екологія і сучасність», підкреслюючи відокремлені члени речення.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Українська мова