X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Повний аналіз прикметника як частини мови

Завантажити презентацію

Повний аналіз прикметника як частини мови

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Перевіримо домашнє завдання Каліграфічна хвилинка Ґелґотіли гуси , що летіли з гаю.

Слайд 2

Повторимо знання про прикметник Що означає прикметник? На які питання він відповідає? За чим змінюється? З якою частиною мови зв’язаний у реченні? На які ознаки може вказувати?

Слайд 3

Повний аналіз прикметника як частини мови Соколова Надія Ігорівна

Слайд 4

Послухаємо Мовку та Суржика Знайдіть аналіз прикметника в підручнику с. 52

Слайд 5

Спишіть текст: Піднялася з чорної землі та забуяла молода зелена травка. З'явилося ніжне листя на голих деревах. Весняна земля вкрилася блакитними паростками пролісків. Зробимо повний аналіз прикметників.

Слайд 6

Наприклад: 1.Чорної. 2. Від землі. 3.З якої? 4. Прикметник. 5.Однина. 6. Другорядний.

Слайд 7

Фізкультхвилинка

Слайд 8

Слайд 9

Слайд 10

Слайд 11

Слайд 12

Слайд 13

Шукайте ще прикметники: Піднялася з чорної землі та забуяла молода зелена травка. З'явилося ніжне листя на голих деревах. Весняна земля вкрилася блакитними паростками підсніжників. Продовжимо:

Слайд 14

Доберіть до прикметників антоніми Дрібний - …, сильна - …, тонкі - …, гостре - …, сумний - …, серйозний - …, рівне - …, швидка - …, прямокутні - … . Визнач закінчення, рід та число.

Слайд 15

Підсумок уроку -Чого навчилися на уроці? -Розкажіть план, за яким робиться повний аналіз прикметника. Домашнє завдання С. 52 впр. 119 Випиши словосполучення ім.+прикм., визнач рід, число та закінчення прикметників.

Слайд 16

Тема. Повний аналіз прикметника як частини мови Мета: узагальнити вивчений матеріал про прикметник; навчити робити повний аналіз прикметника як частини мови; удосконалювати вміння й навички встановлювати зв’язок між іменником і прикметником, визначати рід і число прикметників; формувати каліграфічні та орфографічні навички учнів; розвивати зв'язне мовлення, продуктивне мислення; виховувати любов до природи рідного краю. Обладнання: мультимедіа, презентація уроку, музикальна фізкультхвилинка, підбірка ілюстрацій електроного формату, програма каліграфічной хвилинки, підручник, навчальна програма swf. Тип уроку: урок практичного застосування знань, навичок і умінь.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Українська мова