X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Компаративний аналіз байок Езопа, І. Крилова, Л. Глібова

Завантажити презентацію

Компаративний аналіз байок Езопа, І. Крилова, Л. Глібова

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

ТЕМА: Компаративний аналіз байок Езопа, І. Крилова, Л. Глібова

Слайд 2

МЕТА: Систематизувати знання учнів про відомих байкарів; удосконалювати вміння та навички компаративного аналізу; виховувати непримиренність до будь-якого прояву насильства та несправедливості.

Слайд 3

“Здається, байка тільки бреше, А справді – мудру правду чеше”. Л. Глібов

Слайд 4

ЕЗОП

Слайд 5

Запитання та завдання: Що таке байка? З яких частин складається байка? Що таке алегорія? Хто є, зазвичай, дійовими особами байок? Яких відомих байкарів ви знаєте?

Слайд 6

Іван Крилов

Слайд 7

“Квартет” Крилова

Слайд 8

Виразне читання напам’ять байки І. А. Крилова «Квартет». У цій байці автор висміяв безрезультатні засідання Державної думи Росії в 1810. Бесіда: Що потрібно для того, щоб стати справжнім музикантом? Що з цього приводу думали герої байки? Чому квартет не іде на лад? Чи вірить автор, що в учасників квартету все вийде? Яка мораль байки?

Слайд 9

Леонід Глібов

Слайд 10

“Музики” Глібова

Слайд 11

Мова байок Глібова народна, легка герої – носії рис українського народу

Слайд 12

“Мурашка і Цикада” Езопа

Слайд 13

Виразне читання байки Езопа «Мурашка і Цикада » Виразне читання байки Глібова «Коник-стрибунець» Виразне читання байки Крилова «Срекоза и Муравей» Які риси уособлюють Мурашка і Цикада? Яка мораль байки? Чого вчить байка?

Слайд 14

Слайд 15

Аналіз байок «Лебідь, Щука та Рак» Крилова та Глібова Коментар: Читач постійно відчуває себе учасником поді. Він переживає суперечливі почуття: з одного боку – надія, а з іншого – відчуття розчарування, що «віз і нині там».

Слайд 16

Слайд 17

Розповідь Будова байки

Слайд 18

Домашнє завдання Знайти спільне та відмінне у байках Глібова «Охрімова свита», Крилова «Тришкин кафтан», намалювати ілюстрацію до однієї з вивчених байок.

Слайд 19

Дякуємо за увагу!

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Зарубіжна література