X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Гаррі потер

Завантажити презентацію

Гаррі потер

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Моя улюблена книга Робота учня 5-В класу Атаманенка Ярослава

Слайд 2

Джоан кетлін роулінг

Слайд 3

Джоан Роулінг — британська письменниця, сценарист і кінопродюсер, найбільш відома як автор серії романів про Гаррі Поттера. Народилася 31 липня 1965 року в містечку Йейт. Коли майбутній письменниці було 4 роки, її сім’я переїхала Вінтербурн, де вони з сестрою часто грали з дітьми на прізвище Поттер. Джоан відвідувала початкову школу Св. Михайла, засновану 200 років тому британським філантропом Вільямом Уїлберфорсом. Існує думка, що директор цієї школи, Альфред Данн, став прототипом директора школи, в якій навчався Гаррі Поттер. Розповідати казки Джоан любила з дитинства. Свою першу казку вона написала у віці 5-6 років.Друзям вона любила розповідати історії про героїчних персонажів. Відразу після закінчення школи вона вступила в Ексетерський університет. Після закінчення навчання, вона переїхала в Лондон, де недовго пропрацювала секретарем-перекладачем Джоан Роулінг — британська письменниця, сценарист і кінопродюсер, найбільш відома як автор серії романів про Гаррі Поттера. Народилася 31 липня 1965 року в містечку Йейт. Коли майбутній письменниці було 4 роки, її сім’я переїхала Вінтербурн, де вони з сестрою часто грали з дітьми на прізвище Поттер. Джоан відвідувала початкову школу Св. Михайла, засновану 200 років тому британським філантропом Вільямом Уїлберфорсом. Існує думка, що директор цієї школи, Альфред Данн, став прототипом директора школи, в якій навчався Гаррі Поттер. Розповідати казки Джоан любила з дитинства. Свою першу казку вона написала у віці 5-6 років.Друзям вона любила розповідати історії про героїчних персонажів. Відразу після закінчення школи вона вступила в Ексетерський університет. Після закінчення навчання, вона переїхала в Лондон, де недовго пропрацювала секретарем-перекладачем

Слайд 4

Слайд 5

Головні герої книги Гаррі Поттер Герміона Грейнжер Рон Уизли

Слайд 6

Філософський камінь Почнемо з першого пригоди, що пережив Гаррі Поттер. Події роману розгортаються відразу в двох реальностях – маглівській, тобто там, де живуть звичайні люди, і магічній, яка межує з буденною. Отже, закінчується магічна війна, так як зникає після вбивства батьків Гаррі і темний маг Волан-де-Морт. Сироту віддають на виховання його тітці-маглу. Гаррі до 11 років живе в сім'ї, не знаючи про своє походження. Але правда відкривається. Він дізнався, що є чарівником. Тепер юнак повинен вчитися в магічній школі під назвою "Хогвартс". Гаррі відправляється в навчальний заклад і знаходить нових друзів Рона та Герміону. Знаходить він і ворога – Драко Мелфоя. Одночасно з цим відбуваються дивні події, пов'язані з філософським каменем, який може зробити свого власника безсмертним.

Слайд 7

Таємна кімната Гаррі повертається в "Хогвартс" після літніх канікул. Починають пропадати учні маглівського походження. У коридорах все більше говорять про прокляття Салазара Слизерина. Згідно з легендою, один із засновників "Хогвартса" сховав у його стінах істота, яке повинно було винищити всіх грязнокровок в школі. Виною всьому виявляється щоденник Тома Редла. Саме так колись звали Волан-де-Морта. У цьому артефакт виявляється вкладена частина душі Темного Лорда, яка і закликає звіра. Але Гаррі та його друзям знову вдається здобути перемогу

Слайд 8

В’язень азкабану На цей раз ще до повернення в "Хогвартс" тікає з дому Гаррі Поттер. Гаррі виявляється в чарівному трактирі «Дірявий казан». Тут він дізнається про тривожну звістку – з в'язниці Азкабан" втік Пожирач Смерті - Сіріус Блек. Наш герой відправляється в школу. Він ще не знає, з ким йому доведеться зустрітися. Взимку Гаррі дізнається про причетність Блека до смерті батьків і вирішує помститися. Однак все виявляється неправдою. На жаль, Гаррі не вдається довести невинність Сіріуса. Зате він влаштовує йому втечу.

Слайд 9

Келех вогню Гаррі Поттер виявляється на чемпіонаті з квидичу .Гаррі та його друзі переживають напад Пожирачів Смерті прямо на змаганні. Потім юнак прибуває в "Хогвартс". Стає відомо про проведення магічного турніру між чарівними школами. Наш герой проти своєї волі опиняється серед учасників. Йому дивом вдається пройти випробування і вижити. І ось вже в самому фіналі він торкається до кубка переможця. Але замість привітань його чекає зустріч з Волан-де-Мортом, який прагне повернути собі колишню міць. Гаррі вдається втекти від смертежерів і їх відродженого володаря. Але один з учнів "Хогвартса" гине.

Слайд 10

Орден фенікса Гаррі на літніх канікулах гостює у будинку Друслей. Він і його двоюрідний брат Дадлі переживають напади дементорів. Гаррі ледь не виключають зі школи за використання магії. Незабаром його забирають від Друслей і привозять в штаб-квартиру Ордену Фенікса, який створений для боротьби з Волан-де-Мортом, де він залишається до закінчення канікул. Одночасно в "Гогвортсі" відбуваються великі зміни. Міністерство Магії, яке заперечує повернення Темного Лорда, призначає одним з викладачів Долорес Амбрідж, яка також повинна проінспектувати школу. Гаррі з друзями створюють товариство під назвою "Загін Дамблдора", де вони навчають захисні заклинання. Амбрідж незабаром вдається розкрити їх. Дамблдор зізнається, що це була його ідея, і втікає. Амбрідж стає директором. Гаррі сняться дивні сни, які приводять його у Відділ Таємниць, де вже чекають смертежери. Відбувається бій, після якого Міністерству доводиться визнати, що Волан-де-Морт дійсно повернувся.

Слайд 11

Напівкровний принц В Англії відбуваються дивні події. У той же час Снейп дає клятву, що допоможе Драко Малфою вбити Дамблдора. Гаррі повертається до школи. Він зауважує, що Драко веде себе дивно, і починає за ним стежити. Одночасно з цим в його руки потрапляє підручник з Зельеварению, який колись належав якомусь Принцу. Дамблдор розповідає Гаррі те, що йому вдалося дізнатися про життя Волан-де-Морта, і про крестражах – артефакти, в які Темний Лорд уклав частини своєї душі. На пошуки однієї з таких дрібниць і відправляються Поттер і Дамблор. На повернення їх вже чекає Драко. Йому не вдається вбити директора, тоді за нього це робить Снейп.

Слайд 12

Смертельні реліквії Це остання книга основної серії «Гаррі Поттер». Отже, Гаррі, Рон і Герміона виявляються в бігах. Школу захопили смертежери, а директором став Снейп. Головні герої не тільки ховаються від темних магів, але і шукають кристражи. Незабаром вони розуміють, що один з них знаходиться в "Гогвортсі", а останній Волан-де-Морт завжди тримає при собі. Друзі потайки пробираються в школу. Разом з вчителями і вдається вигнати Пожирачів з "Гоґвортсу". Але Волан-де-Морт не збирається так просто відступати. Він призводить до стін школи армію. Відбувається бій. Кристражи вдається знищити, а потім Гаррі перемагає Темного Лорда. Війна закінчується.

Слайд 13

Кадри з фільма гаррі поттер

Слайд 14

Слайд 15

Дякую за увагу

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Зарубіжна література