X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Написання великої букви «Ш»

Завантажити презентацію

Написання великої букви «Ш»

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Презентацію підготувала вчитель – методист Скандинавської гімназії м. Києва Біляченко Ольга Василівна

Слайд 2

Лексична робота (Зошит, с. 20) Робота над віршем У весняну світлу днину Розцвіла собі [-•- |-•| -•] Гарні в неї квіточки, Та колючі гілочки.

Слайд 3

Лексична робота (Зошит, с. 20) Робота над віршем Про що у ньому розповідається? Яке слово «зашифроване»? Шипшина Коли розцвіла шипшина? Які в неї квіточки? Які в неї голочки?

Слайд 4

Слайд 5

Звуко-буквений аналіз слів

Слайд 6

Звуко-буквений аналіз слів Скільки складів у цьому слові? Який склад наголошений? Назвіть окремо букви і звуки.

Слайд 7

Гра «Слово в слові заховалось»

Слайд 8

Гра «Слово в слові заховалось»

Слайд 9

Списування з друкованого тексту Тип, тис, верх, поверх, вітер. Т и п , т и с , в е р х , п о в е р х , в і т е р .

Слайд 10

Гра «Впіймай звук [ш]» Шило шубку Шурі шило, шовком, шерстю шви обшило. Вийшла шубка прехороша нашій Шурі на порошу. Про кого йшлося у вірші? Чи зможете написати ім'я «Шура»? Чому?

Слайд 11

Відгадування загадки Комиші шумлять: «Шу-шу». Букву я нову пишу: три стовпці, внизу межа — от і вийшла буква «ша». В. Гринько

Слайд 12

Письмо великої букви Ш

Слайд 13

Письмо великої букви Ш

Слайд 14

Письмо великої букви Ш

Слайд 15

Робота в зошитах Учні пишуть рядок елемента букви Ш і рядок великої букви Ш. Ш

Слайд 16

Письмо буквосполучень Буквосполучення Шк, Шл, Шв поєднуються безвідривно. Ш к , Ш л , Ш в

Слайд 17

Списування речень, поданих друкованим шрифтом Звертається увага на буквосполучення ши. Це складне буквосполучення. Під час написання слід стежити за тим, щоб рухалися лише пальчики, а не вся рука, поєднувати, букви плавним переходом однієї лінії в другу, вести лінії під однаковим. ш и Ш и

Слайд 18

Списування речень, поданих друкованим шрифтом На дошці поєднання букв: Ш и , і т , о ж , ж е , ч е р , п л , о д , о в , и й , о р , и с .

Слайд 19

Списування речень, поданих друкованим шрифтом На шипшині квіти рожеві, на шипшині червоні плоди.      Н а ш и п ш и н і к в і т и р о ж е в і ,  н а ш и п ш и н і ч е р в о н і п л о д и .   

Слайд 20

Списування речень, поданих друкованим шрифтом Шипшиновий чай корисний.   Ш и п ш и н о в и й ч а й к о р и с н и й .  

Слайд 21

Відгадування загадок Відгадайте загадки і зробіть звуко-буквений аналіз слів-відгадок. Прийшла цифра у наш клас, та й говорить так до нас: — Ось підказка вам моя: схожа так на сливку я. Трохи вгору в мене хвіст. Це, звичайно, цифра ... шість.

Слайд 22

Відгадування загадок Вчить читати й рахувати, і писати, і співати всіх дітей довкола наша люба ... школа.

Слайд 23

Перевірка написаної роботи Шість, школа. Ш і с т ь , ш к о л а .

Слайд 24

Зорово-слуховий диктант Т и м і ш і С а ш к о р а з о м і д у т ь д о ш к о л и . К о л о д о р о г и х л о п ч и к и з у п и н и л и с ь . П р о п у с т и л и у с і м а ш и н и . П е р е й ш л и д о р о г у і п і ш л и д о ш к о л и .

Слайд 25

У двоскладових словах поставте наголос і підкресліть букви, що позначають голосні звуки. Т и м і ш і С а ш к о р а з о м і д у т ь д о ш к о л и . К о л о д о р о г и х л о п ч и к и з у п и н и л и с ь . П р о п у с т и л и у с і м а ш и н и . П е р е й ш л и д о р о г у і п і ш л и д о ш к о л и .

Слайд 26

Підсумок уроку Яку букву ви навчилися сьогодні писати? Які слова пишуться з великої букви? Який звук вона позначає? Коли слід писати велику букву?

Слайд 27

С. Г. Заброцька. І.Р. Дунець. Уроки навчання грамоти М.О.Володарська, Н.О.Ковальчук, А.І. Настенко, В.М.Сисоєва. Мій конспект. Навчання грамоти. Письмо Шаблон: Доброгорська Г.В.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Українська мова