X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"СОЦІАЛІЗАЦІЯ ОСОБИСТОСТІ"

Завантажити презентацію

"СОЦІАЛІЗАЦІЯ ОСОБИСТОСТІ"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

СОЦІАЛІЗАЦІЯ ОСОБИСТОСТІ Виконав учень 11-Б класу Кравець Дмитро

Слайд 2

Слайд 3

Соціалізація Соціалізація – процес розвитку людини, становлення особистості у взаємодії з навколишнім світом Процес соціалізації проходить відповідно до статі та етапів життя, які поділяються на: Дитинство; Юність; Молодість; Зрілість; Старість. Соціалізація може бути: Первинною Вторинною

Слайд 4

Сім’я як основа суспільства

Слайд 5

Сім'я – міні-модель суспільства. Без сім'ї та сімейного виховання, сімейного піклування про дитину не було б ні суспільства, ні держави, ні етносу. Як би не змінювалися суспільні установки, які б негаразди не вирували над людством, сім'я завжди залишалася.

Слайд 6

Кризове становище сім’ї в Україні Зниження народжуваності. Нестабільність сім’ї, розлучення. Свідома відмова від народження дитини. Масові відмовляння від дітей, передання їх у пологові або дитячі будинки, втеча дітей з дому, жорстоке поводження з дітьми. Різке скорочення рівня «шлюбності» і одночасно активний ріст позашлюбної народжуваності.

Слайд 7

Гендерна соціалізація – це процес засвоєння людиною соціальної ролі, визначеною для неї суспільством від народження залежно від того, чоловіком або жінкою вона народилася Гендерні ролі - норми та правила поведінки жінок і чоловіків, що ґрунтуються на традиційних очікуваннях, пов’язаних з їх статтю. Вони відрізняються в суспільствах з різною культурою і змінюються із часом.

Слайд 8

Врахування гендерних особливостей у суспільстві необхідне, адже:

Слайд 9

Дякую за увагу

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Соціологія