X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Штрихи до портрету моральної особистості

Завантажити презентацію

Штрихи до портрету моральної особистості

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Виховна година на тему: Штрихи до портрету моральної особистості

Слайд 2

Мета Формувати моральні основи учнівської особистості; сприяти вихованню доброї, лагідної людини; виховувати потребу в самовдосконаленні та самовихованні.

Слайд 3

Проблемне питання: Яка вона, краса людська?

Слайд 4

Епіграф “ Моральне начало в людині – найбільша таємниця і найбільше диво ” (Софокл)

Слайд 5

Слайд 6

Вислови відомих людей: “ З усіх наук, які людина повинна знати, найголовніша – наука про те, як жити, роблячи якнайменше зла і роблячи добро з якомога меншою витратою зусиль ” (Л. Толстой) “ Поведінка – це дзеркало, у якому кожен показує своє обличчя ” (В. Гете) “ Допоможи тому, хто несе тягар, а не тому, хто покладе його поруч ” (Сенека)

Слайд 7

Творче завдання 1-а група Яким ви бачите свій ідеал сучасної людини з погляду професії лікаря? 2-а група Які якості повинна мати сучасна людина, щоб правильно визначитись у виборі професії? 3-я група Яка ідеальна людина з погляду правоохоронця? 4-а група Думка психолога щодо ідеальної людини.

Слайд 8

Позитивні риси Негативні риси Позитивні риси Негативні риси Добрий Злий Поступливий Упертий Чуйний Бракує чуйності Відвертий Замкнений Розумний Міг би бути розумнішим Уважний Неуважний Веселий Невеселий Цікавий Нецікавий Мовчазний Балакучий Працьовитий Лінивий Щирий Нещирий Стриманий Нестриманий Товариський Самітник Справедливий Несправедливий Чемний Міг би бути чемнішим Рішучий Нерішучий Приємний Неприємний Оптиміст Песиміст Люб’язний Грубий Стійкий Безвольний Дотепний Нудний Лояльний Нетерпимий Має почуття гумору Бракуєпочуття гумору Спокійний Неспокійний Не любить суперечок Конфліктний Цілеспрямований Без мети

Слайд 9

10 Божих заповідей Возлюби ближнього як самого себе. На зло відповідай добром. Не кажи неправди. Не кради. Не вбивай. Шануй своїх батьків, щоб продовжувалися твої дні на землі. Не чини перелюбу. Не суди ближнього свого. Не бажай нічого, що є у твого ближнього. Пам’ятай день суботній, щоб святкували його.

Слайд 10

Егоїзм – негативна риса характеру, що полягає у себелюбстві, байдужості до людей, постійному нехтуванні суспільними інтересами задля особистих інтересів. Душа – внутрішній психологічний світ людини, з її настроями, переживаннями, почуттями. Сукупність рис, якостей, властивих певній особі. Щиросердечність – сповнення щирості, відвертості, сердечності. Альтруїзм – безкорисливе піклування про благо інших і готовність жертвувати для інших своїми особистими інтересами.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Виховна робота