X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
структура

Завантажити презентацію

структура

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Структурний функціоналізм Презентація із соціології

Слайд 2

Основні напрямки сучасної соціології Усі концептуальні напрямки сучасної соціологічної науки можна розділити на дві умовні категорії — ті, що досліджують суспільство як цілісну систему, його складові в їх загальному взаємозв'язку, а також ті, що досліджують окремі соціальні підсистеми.

Слайд 3

Основними принципами сучасного структурного функціоналізму є: Дослідження суспільства як складної цілісної системи. Дослідження інших соціальних систем і аналіз соціальних зв'язків усередині них. Визначення ролі окремого соціального елемента у межах певної соціальної системи, його особливостей та функцій.

Слайд 4

Засновники функціоналізму Основоположниками структурно-функціонального аналізу прийнято вважати американських соціологів Толкотта Парсонса (1902 - 1979) та Роберта Мертона (нар. в 1910 p.).

Слайд 5

Категорії соціологічної концепції: В основі соціологічної концепції ученого три категорії - соціальна система, соціальна функція та соціальна рівновага. Під соціальною системою він розумів комплекс повторюваних і взаємопов'язаних соціальних дій.  Отже, наукові розробки Парсонса стали прогресивною соціологічною концепцією того часу, яка пояснювала загальні механізми існування суспільства як цілісної системи, роль і місце у ньому окремих елементі в, зв'язки суспільства з такими соціальними системами як особистість та культура.

Слайд 6

Дякую за увагу! Виконав Левків Віталій

Завантажити презентацію

Схожі презентації

Презентації по предмету Соціологія