Моя професія
Завантажити презентаціюПрезентація по слайдам:
Багато професій хороших і різних, Що звабливі гасла підносять на площах, Серцям неспокійним підказує дійсність Обрати одну щоб була найдорожча. Її ми обрали щоб йти поруч з нею, Освітлювать працею наше життя В епоху машин, що крокують землею, Механіки гордо ідуть в майбуття.
Механік потрібен і вдома й на службі, Бо він усе знає, бо він усе вміє. Механіки, браття, нехай наша дружба Пісенним привітом всіх інших зігріє. Моторності звук вже відлунить над краєм, У пошуках щастя усі ми єдині. Нехай же двигун наших справ не стихає На благо людей, на добро Україні!
Роль і місце механіки в науці і техніці. Механік – це спеціаліст, який виконує ремонти і технічне обслуговування обладнання підприємств металургійної галузі. Люди з цією спеціальністю працюють з: автомобілями літаками електротехнікою радіоелектронікою
Соціальне значення професії в суспільстві. Спеціалісти по даному профілю – є невід’ємною частиною команди машинобудівного виробництва. Робоча і побутова техніка хороша тим, що її не потрібен відпочинок. Не дивлячись не це техніці потрібне обслуговування : регулярне змазування деталей перевірка на працеспроможність своєчасна заміна пошкоджених деталей наладжування роботи Механік – це спеціаліст, який повинен володіти необхідними теоретичними знаннями і практичними навиками по експлуатації обладнання. Він повинен мати здібність до логічного інтуїтивного мисленням. Людина цієї професії повинна бути: рішучою відповідальною пильною спостережливою не втрачати рівновагу
Масовість та унікальність професії. Людина, яка обслуговує та ремонтує техніку, з однієї сторони повинна працювати не поспішаючи, обмірковувати свої дії, щоб нічого не пошкодити. А з іншої сторони така професія вимагає вміння швидко приймати рішення в екстрених випадках, так як бездіяльність може принести велику шкоду, ніж не обережна дія, якщо йде мова про важливу поломку. Механік повинен впевнено володіти необхідним інструментом і швидко приймати рішення, від чого виникла несправність. Ця робота також дуже відповідальна, важка, але дуже цікава для людини, котра полюбляє працювати з механікою.
Ризики професії. Безпека на робочих місцях у такої людини залежить в більшості від нього самого. Це така робота, де особо важливо додержуватись техніки безпеки , один не вірний крок може призвести до травмування і самого механіка і людей які поруч. Без отримання вищої освіти перспектив така робота дає небагато. Закінчивши ВНЗ механік стає цінним спеціалістом тому, що знає не тільки книжну теорію , але й практичні навички роботи з певним видом механізмів і електротехніки. Щоб забезпечити потреби сучасного суспільства , люди повинні в усіх галузях діяльності бути спеціалістом. Людина яка обслуговує і ремонтує техніку, повинна бути уважною пунктуальною повинен вміти швидко прийняти рішення в складній ситуації відповідальною обережною знаходити причину поломки вміти прийняти необхідне рішення способи її усунення
А в сучасному розумінні механік – це спеціаліст, який відповідає за безвідмовну роботу обладнання свого підрозділу – дільниці, цеху або всього підприємства.
Офіційним народженням спеціальності механік прийнято вважати 1854 рік. Саме тоді на флоті був утворений корпус інженерів-механіків І чим далі рухається технічний прогрес, тим складніші і функціональніші стають машини і механізми, управляти якими стає простіше і простіше, але обслуговувати, в той же час, більш складніше. Таке обслуговування може провести тільки грамотний фахівець - механік.
Схожі презентації
Категорії