X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Види соціологічного дослідження

Завантажити презентацію

Види соціологічного дослідження

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Отруйність метанолу й етанолу Згубна дія алкоголю на організм людини 2018

Слайд 2

Метанол та етанол – перші найпростіші представники одноатомних спиртів. Вони практично не відрізняються за запахом, тому доволі часто трапляються випадки вживання етилового спирту замість етилового. Проте токсичність метанолу набагато вища!

Слайд 3

Метииловий спирт (метанол) — отрута, що діє на нервову та серцево-судинну системи організму, швидко всмоктується у шлунку, максимальний рівень у крові спостерігається через 1 годину після прийому.

Слайд 4

Перші симптоми отруєння такі ж як при отруєнні етиловим спиртом, потім з'являється біль у животі, запаморочення, двоїння в очах (диплопія), ослаблення реакції зіниць на світло, напади судом, колапс. Смерть настає внаслідок параліча дихального центру.

Слайд 5

Невідкладна допомога Промивання шлунку В/в введення гіпертонічного розчину глюкози з інсуліном, 4% розчину гідрокарбонату натрію. Вітамінотерапія В/в повільно 5—10% розчин етилового спирту з ізотонічним розчином натрію хлориду (10—20 мл етилового спирту на добу; біохімічні протиотрути) Госпіталізація

Слайд 6

Згідно з Національним стандартом України ДСТУ 4221:2003 етанол — це токсична речовина з наркотичною дією, за ступенем впливу на організм людини належить до четвертого класу небезпечних речовин. Має канцерогенні властивості.

Слайд 7

Етанол пригнічує функції ЦНС подібно до інших анестетиків, пригнічує функцію кори головного мозку. Етанол має яскраво виражену токсичну дію на органи дихання, послаблює скорочувальну здатність серцевого м'яза.

Слайд 8

Алкоголізм і потомство Одним з найтяжчих, небезпечніших і трагічніших наслідків пияцтва і алкоголізму є їх вплив на потомство. Фізичне недорозвинення, різного роду каліцтва, розлади діяльності внутрішніх органів, затримки та порушення психічного розвитку, різні вроджені захворювання центральної нервової системи — це ціна, яку діти платять своїм батькам — п’яницям і алкоголікам.

Слайд 9

Слайд 10

Алкоголь тобі не потрібен!

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Соціологія