X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Моя професія"

Завантажити презентацію

"Моя професія"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Моя професія Орієнтовний проект

Слайд 2

Архітектор та архітектура Архітекту ра (грец. αρχιτεκτονικη — будівництво), — це одночасно наука і мистецтво проектування будівель, а також власне система будівель та споруд, які формують просторове середовище для життя і діяльності людей відповідно до законів краси. На сучасному етапі розвитку людства архітектура становить одну з найважливіших частин засобів виробництва (промислова архітектура — будівництво заводів, фабрик, електростанцій тощо) та матеріальних засобів існування людського суспільства (громадянська архітектура — житлові будинки, громадські споруди та ін.). Її художні образи відіграють значну роль у духовному житті суспільства.

Слайд 3

Реальне працевлаштування за фахом Професія користується величезним попитом, кількість студентів інженерно-архітектурного напрямку, які працевлаштувалися за професією щороку збільшується.

Слайд 4

Бажаний рівень професійної підготовки

Слайд 5

Мої схильності та здібності відповідають вимогам професії

Слайд 6

Бажаний зміст, характер та умови праці Атмосфера Праця повинна насамперед приносити задоволення. Вона н має обтяжувати людину. Втім, дуже багато залежить від самого робочого місця, а не від характеру діяльності, хоча останнє теж є дуже важливим. На мою думку, умови праці повинні відповідати стандартам, але атмосфера на робочому місці має формуватися самими працівниками Характер праці Праця повинна бути різноманітною та ідейноспонукаючою, тобто, якщо архітектор кожний робочий день креслить одне і те ж, то це перестає приносити йому задоволення. Тобто сам характер діяльності має бути цікавим.

Слайд 7

Слайд 8

Слайд 9

Слайд 10

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Різне