X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Моя майбутня професія – стоматолог

Завантажити презентацію

Моя майбутня професія – стоматолог

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Моя майбутня професія – стоматолог

Слайд 2

Опис професії Терапевт проводить первинний прийом, ставить діагноз, лікує зуби, направляє на рентген, готує порожнину рота для протезування. Хірург - проводить щелепні операції, виправлення щелепних дефектів, видалення зубів. Ортопед-стоматолог займається протезуванням: встановленням коронок, мостів. Ортодонт займається проблемами прикусу.

Слайд 3

Якості які повинен мати стоматолог Людина, яка хоче присвятити себе лікарській діяльності, безперечно, повинна мати покликання до медицини. Чуйно і уважно ставитися до пацієнтів, вміти стримувати себе у різних ситуаціях, ввічливо поводитися із хворим, бути коректним, та з великою витримкою реагувати на зауваження – ось основні принципи поведінки стоматолога.

Слайд 4

Історія професії

Слайд 5

Професія лікаря, який лікує зуби, існує з давніх часів. Ще у IV столітті до нашої ери були створені спеціальні щипці для видалення зубів. Зведення про хвороби зубів і їхнє лікування містяться у древніх єгипетських папірусах, китайських сувоях, працях великих давньогрецьких лікарів. Ми можемо згадати яскравий приклад з історії держави Російської. Джерела зберегли той факт, що сам Петро Великий рятував своїх підданих від зубного болю, практикуючи видалення зубів.

Слайд 6

Джерела інформації Вся інформація була взяла з вікіпедії.

Слайд 7

Слайд 8

Слайд 9

Слайд 10

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Різне