X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Моя майбутня професія – перекладач

Завантажити презентацію

Моя майбутня професія – перекладач

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

1. Професія перекладача назад Перекладач – це фахівець, що професійно володіє іноземною мовою та веде перекладацьку діяльність. Професія перекладача є затребуваною і престижною. Адже без знання іноземних мов не можливе спілкування, підтримання ділових та політичних стосунків між країнами світу. Переклад виконується у різних напрямках: усний, письмовий(художній, публіцистичний, науковий тощо)

Слайд 2

2. Історія професії назад Професія перекладача - одна з найдавніших. Необхідність у ній виникла, як тільки склалися національні мови, відмінні одна від одної. Досить згадати відомий біблійний сюжет про Вавілонську вежу і про те, якими безпомічними стали люди, переставши розуміти один одного.

Слайд 3

3. Навчання назад Навчаються перекладачі у філологічних інститутах та академіях. Навчання можливе як на тириторії України, так й за кородоном. Існує бузліч програм обміну студентами. Це дає можливість розширити міжнародні зв’язки та обмінятися досвідом.

Слайд 4

4. Перспективи у роботі назад Діаграма найбільш затребувані сфери діяльності на 2012-2013рр.

Слайд 5

Відомості про перших перекладачів збереглися до наших днів завдяки історії Стародавнього Єгипту. Представники цієї професії були в Давньому Єгипті шанованими і шанованими людьми. Велику роль перекладачі грали і в Стародавній Греції, яка контактувала з країнами Сходу. Кілька разів робилися спроби створити і використовувати універсальну, загальну мову "есперанто". Однак ці спроби загального визнання не одержали.

Слайд 6

Саме древнім перекладачам ми зобов'язані перекладом Біблії на багато мов. Як ми знаємо, значна частина Старого завіту збереглася лише на грецькій мові. На Русі в давнину ченців товмачів вважали дуже освіченими людьми, а Наполеон говорив, що солдат, що знає дві мови, і коштує двох. Сьогодні попит на перекладачів тільки зростає.

Слайд 7

Інформацію взято з таких джерел: http://www.parta.com.ua/university/philology/ http://www.google.com.ua/webhp?source=search_app http://partner.finline.com.ua/login/ Адреса мого блогу: http://my1prof.blogspot.com/

Слайд 8

4. Перспективи у роботіДіаграма найбільш затребувані сфери діяльності на 2012-2013рр.

Слайд 9

Інформацію взято з таких джерел:

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Різне