X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Форуми перекладачів

Завантажити презентацію

Форуми перекладачів

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Форуми перекладачів Автори: Дойничко Анастасія Топоров Юрій 10-В клас

Слайд 2

Domivka.net http://domivka.net/forum/forumdisplay.php?f=131

Слайд 3

Domivka.net Сайт присвячений різним питанням перекладів різними мовами. Тут ви можете отримати допомогу в перекладанні окремого слова чи словосполучення, зареєструвавшись на цьому форумі та сформулювавши своє запитання в темі відповідної мови. Окрім допомоги в перекладі тут ви можете знайти перекладачів-спеціалістів.

Слайд 4

Город переводчиков http://www.trworkshop.net/forum/

Слайд 5

Город переводчиков Цей сайт створено для спілкування професійних перекладачів і початківців, які обмінюються досвідом та допомагають розв’язувати певні проблеми. Усі теми форуму зібрані в округи, які в свою чергу містять багато підтем. Крім проблем, пов’язаних з перекладом тут обговорюють можливості та особливості програмного забезпечення, яке використовують для перекладання.

Слайд 6

Беседы переводчиков http://www.lingvoda.ru/forum/actualtopics.aspx?bid=2

Слайд 7

Беседы переводчиков Цей форум створено перекладачами асоціації лексикографів Lingvo. Форум створено для обговорення загальних проблем перекладів. Тут можна отримати консультацію в досвідченого перекладача. Перекладу окремих слів або фраз присвячено форум Обсуждаем переводы, де навіть незареєстрований користувач зможе отримати пораду, сформулювавши власне запитання.

Слайд 8

ProZ.com http://rus.proz.com/ask

Слайд 9

ProZ.com На сайті можна задати питання щодо перекладу певного слова чи речення. Відповідь шукатиметься в базі данних вже наявних запитаннь і відповідей на них або ви зможете отримати її від перекладачів. Щоб поставити запитання не потрібно реєструватися, досить обрати мову інтерфейсу, а в меню KudoZ цього сайту вибрати пункт Задать вопрос. Після чого треба уважно читати та виконувати поради майстра. Система запропонує вам знайдені в базі схожі переклади, проте якщо ви вважаєте надану інформацію недостатньою натисніть кнопку Направить вопрос участникам KudoZ.

Слайд 10

Transёr http://transer.info/forum/

Слайд 11

Transёr Це форум перекладачів, лінгвістів, редакторів, коректорів та любителів іноземних мов. Тут дуже зручно зроблені теми для кожної з мов, можна задати питання з граматики, отримати допомогу в перекладі спеціалізованих або технічних текстів. Також можна без реєстрації перекласти будь-яке слово, текст чи сайт.

Слайд 12

Висновок В презентації подано інформацію про різні форуми, де вам можуть допомогти з перекладом. Проте деякі форуми є не дуже зручні в користуванні, адже важко знайти тему, де можуть відповісти на твоє питання (Domivka.net). Дуже зручним є те, що на деяких форумах можна задати питання без попередньої реєстрації (ProZ.com).

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Різне