X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Самооцінка.Сильні та слабкі властивості моєї особистості

Завантажити презентацію

Самооцінка.Сильні та слабкі властивості моєї особистості

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Урок 12 Самооцінка. Сильні та слабкі властивості моєї особистості. Автор проекту: Саханюк С.А., психолог-методист Луцького НВК №9 Волинської області

Слайд 2

План Самооцінка. Параметри самооцінки. Формування самооцінки. Практична робота.

Слайд 3

Самооцінка Самооцінка – це та цінність, значущість, якої надає собі індивід загалом та окремим сторонам своєї особистості, діяльності, поведінки. Самооцінка є центральним компонентом «Я-концепції».

Слайд 4

Параметри самооцінки

Слайд 5

Формування самооцінки На основі оцінок оточуючих. Оцінки результатів власної діяльності. На основі співвідношення реального та ідеального уявлення про себе.

Слайд 6

Практична робота Тема: “Діагностика самооцінки”. Мета: Провести діагностику самооцінки . Завдання: 1. Діагностика самооцінки.за тестом “Визначення рівня самооцінки” 2. Вправа “Мої плюси і мінуси”

Слайд 7

Питання для самоконтролю Що таке самооцінка? За якими парамтрами характеризують самооцінку? Що впливає на формування самооцінки?

Слайд 8

Рекомендована література 1. Загальна психологія: Навч. посібник О. Скрипченко, Л. Долинська та ін. – К.: “А.П.Н.”, 1999. 2. Ільїна Н.М. Загальна психологія в екзаменаційних питаннях і відповідях: навчальний посібник / Н.М.Ільїна.- Суми : ВТД “Університетська книга”, 2009. 3. Тернопільська В.І. Психологія для старшокласників (від самопізнання до соціальної відповідальності): Навчальний посібник / За ред. проф. М.В. Левківського. – К.: Центр навчальної літератури, 2004. 4. Цимбалюк І.М. Психологія: Навч. посіб. – 2-ге вид-ня: випр. і доп. – К.: ВД “Професіонал”, 2006.

Слайд 9

Дякую за увагу!

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Психологія