X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Менеджмент Китаю

Завантажити презентацію

Менеджмент Китаю

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Менеджмент КИТАЮ

Слайд 2

Слайд 3

Терміном «Китай» може позначатися: Китайська Народна Республіка (КНР) — держава, яка контролює материковий Китай, а також острови Гонконг та Макао; Республіка Китай — держава, яка володіє Тайванем та прилеглими островами; «Власне Китай» — історико-культурний регіон, який займає територію сучасної КНР без Маньчжурії, Внутрішньої Монголії, Тибету та Уйгурського автономного округу Сіньцзян. Тобто, «етнічний Китай»; «Великий Китай» — соціально-економічний регіон, який включає материковий Китай, Гонконг, Макао і Тайвань.

Слайд 4

Республіка Китай 中華民國 Державний устрій :Президентсько-парламентська республіка Президент Ма Інцзю (Гоміньдан) Віце-президент Аннет Лу (Лу Сюлянь) (呂秀蓮) (ДПП) Прем'єр-міністр Чжан Чжуньсюн(張俊雄) (ДПП)

Слайд 5

З усіх існуючих у наш час народностей китайська — одна з найдавніших. З давніх-давен китайці були одним із найосвіченіших і найкультурніших народів.

Слайд 6

До початку нашої ери Китай уже був могутньою державою — серединною імперією. Чисельність населення та економічна могутність дозволяли відчувати власну безпеку. Щоб захиститися від нападів кочовиків, було зведено велику китайську стіну. А відносно безпечне географічне положення, чудові ґрунтові, водні, кліматичні умови давали можливість вирішувати питання не тільки сьогодення, а й майбутнього.

Слайд 7

Чинники ділової етики китайців Специфічні риси ділової етики китайців формувалися під впливом трьох чинників: -етнічних норм конфуціанства, -комуністичної ідеології - світових стандартів ділового спілкування. Визнання своєї причетності до великої китайської цивілізації породжує в китайців почуття переваги над представниками інших культур. Тривала імперіалістична агресія щодо Китаю сформувала в них недовіру і неприязнь до іноземців.

Слайд 8

Ви все ще думаєте, що Китай - дрімуча перенаселена країна, де ладом ходять піонери і люди працюють від зорі до зорі за миску рису? Сучасний Китай розвивається скаженими темпами, і це стосується не тільки економіки: ще 15 років тому про китайські вузи ніхто не чув, а сьогодні освіта Піднебесною цілком відповідає європейським стандартам.

Слайд 9

Один з самих амбітних проектів Китаю у сфері освіти - «Проект 211», згідно якому сто китайських вузів в 2021 р. повинні зайняти лідируючі позиції в світі. Якщо судити по розвитку економіки, слово із справою у китайців не розходиться. Вже зараз багато китайських фахівців і учені, що здобули освіту в Європі і США і добилися там успіху, повертаються викладати на батьківщину, де уряд забезпечує їм гідну оплату праці і умови життя. Державні субсидії йдуть також на забезпечення високого технологічного рівня учбового процесу і підтримку обдарованих студентів. Така політика робить вищу освіту в Китаї доступнішою і популярнішою, руйнуючи помилкові стереотипи про цю країну!!!

Слайд 10

ІСТОРІЯ РЕАЛІЗАЦІЇ ПРОГРАМ БІЗНЕС-ІНКУБАЦІЇ В КИТАЇ Й СУЧАСНІ ТЕНДЕНЦІЇ ЇХ РОЗВИТКУ Загальна чисельність бізнес-інкубаторів у Китаї до кінця 2009 року наблизилася до 400 (із загальною площею більше 6000000 м2). Їхніми клієнтами є понад 13 тис. підприємств, 4 тис. компаній успішно продовжують свій бізнес після закінчення процесу інкубації.

Слайд 11

Основні характеристики програм бізнес-інкубації 1. Підтримка уряду. 2. Сфокусованність на підтримку технологічного підприємництва. 3. Щільний взаємозв'язок між БІ й науково-технологічними промисловими парками (НТПП). 4. Багаторівневий сервіс. 5. Інвестиційні та фінансові послуги.

Слайд 12

Китайська система управління приділяє значну увагу розвитку підприємництва, формуванню суспільної позитивної думки й поваги до цього виду діяльності. Східноазіатська модель „культури підприємства” здійснює прямий стимулюючий вплив на економіку країни.

Слайд 13

Концептуальні підходи китайського менеджменту: стратегія державного менеджменту щодо реальної підтримки і допомоги в розвитку підприємництва на національному і міжнародному рівнях, а також активного впливу на свідомість та психологію нації відносно важливості, ефективності й корисності такого шляху економічного розвитку; набутий досвід китайських ділових кіл у галузі міжнародного менеджменту як наслідок високого ступеня відкритості національної економіки; характерні особливості менталітетного менеджменту, притаманні китайській нації. Удосконалення управління та підтримки розвитку промислових МСП необхідно завжди розглядати через призму інтеграції національної економіки в міжнародну.

Слайд 14

Дослідження стверджують, що в процесі економічної реформи Китай продемонстрував далекоглядність і цілком прагматичну принциповість до «буржуазної» ринкової економіки. Концепція комплексного проведення економічної реформи включала опору на власні сили, макроекономічний контроль з боку держави, регульований зверху ринок, тонку регіональну політику, широку самостійність підприємств. У 1978 році Ден Сяопін заявив: “Керуватися здоровим глуздом, виходячи з реальності”. Але при цьому почесне місце відводиться науці. У 1986 році уряд Китаю затвердив Державну програму розвитку великої науки і техніки («Програма 863»), пріоритетними напрямами якої визначено мікроелектроніку і інформатику; аерокосмічна оптика, волоконна технологія; генна інженерія і технологія; нові енергозберігаючі технології; природоохоронна техніка і обладнання для захисту оточуючого середовища; медичне обладнання.

Слайд 15

У 1988 році Китай приступив до реалізації програми загальнодержавної науково-виробничої програми «Факел», яка стала другою стадією « Програми 863». Одним із напрямів програми стало створення зон розвитку нових і високих технологій - технопарків, завданням яких є стимулювання високотехнічних виробництв і просування продукції на ринок, залучення в країну зарубіжних інвестувань і передових технологій, а також створення сприятливих умов для комерціалізації науково-технічних досягнень. У 1998 році в Китаї нараховувалось 120 зон освоєння нових і високих технологій різного рівня, серед них 53 - державного призначення.

Слайд 16

Перший технопарк - Пекінська експериментнальна зона розвитку нових технологій - був створений у Китаї в 1988 році. До його складу увійшли 50 вищих навчальних закладів, 130 науково-дослідних інститутів і лабораторій. На кінець 1995 року в експериментальній зоні було створено 2,5 тис. інноваційних фірм, у тому числі 500 - з використанням іноземних інвестицій. За останні роки функціонування технопарку основано виробництво біля 5 тис. наукових виробів, з яких більше 300 удостоєні різних міжнародних і державних нагород.

Слайд 17

Слайд 18

Слайд 19

Слайд 20

Дякуємо за увагу!!!

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Соціологія