X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Визначні пам’ятки Китаю

Завантажити презентацію

Визначні пам’ятки Китаю

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Визначні пам’ятки Китаю

Слайд 2

Китай Китай («центральна країна») — культурний регіон і стародавня цивілізація Східної Азії. Китай належить до найбільш прадавніх цивілізацій, яка увібрала у себе велику кількість держав та культур упродовж 6 тисяч років.

Слайд 3

Природа Китай - це велика держава, яка може похвалитися чудовою природою. У цій країні знаходиться Юньнань-Гуйчжоуське нагір’я; нагір’я Тибет, гори Гімалаї, найвищі в світі; численні ріки та водоспади, серед них водоспад Хуангошу; унікальні озера Тайху і Сиху, карстові печери.

Слайд 4

Шовковий Шлях Подорожуючи Шовковим Шляхом, можна побувати у Синьцзяні, де знаходяться: 3 каньйони Сань-ся на р. Янцзи; гори Емей; державний заповідник Цзючжайгоу.

Слайд 5

Релігія та храми Відомо, що Китай - країна де сповідують буддизм. Тут можна відвідати багато храмів, серед яких: храм тибетського буддизму Юнхегун; храм Конфуція; мавзолеї Мао Цзедуна та Сунь Ятсена

Слайд 6

Заборонене місто Безумовно, найважливішим туристичним об’єктом Пекіна є Заборонене місто. Таку назву має імператорський палац, адже потрапити туди, особливо на територію Внутрішнього палацу, де жили монарх з дружинами, дітьми, служницями та євнухами, ніхто зі смертних не мав права. До Зовнішнього палацу, де імператор справляв державні функції, потрапити було також непросто.

Слайд 7

Велика Китайська стіна Єдине творіння людських рук, яке можна виразно побачити з Місяця, - Велика Китайська Стіна. Це символ китайської нації. Висота її коливається від 3 до 8 метрів, висота башт досягає 12 м, а загальна довжина - 6300 км. Велика Стіна, немов гігантський дракон, в'ється гірськими хребтами, вершинами і перевалами. Вона ніколи не служила межею, а виконувала роль бастіону проти варварів, що кочували по іншу її сторону. Бадалін, розташований за 80 км від Пекіна - найбільша ділянка стіни, що добре збереглася - найпопулярніше місце екскурсій.

Слайд 8

Храм Конфуція Це місце шанування знаменитого філософа, створене в 1306 р., Цяньлун перетворив на справжній імператорський храм. У першому внутрішньому дворі храму знаходяться 198 стел, на яких вирізані імена 51 624 кандидатів, що успішно склали іспити. У павільйонах другого, великого двору також знаходяться пам'ятні стели, на них накреслені військові подвиги стародавніх. На платформі підноситься відновлений в 1906 р. Молитовний павільйон, де зберігаються плити з іменами Конфуція, його предків і відомих учнів.

Слайд 9

Площа небесного спокою Тяньаньмень Площа займає 400 тис. кв. м і є найбільшою в світі. Вона була свідком безлічі історичних подій. Звідси проголошувалися імператорські укази. Свої величезні розміри Тяньаньмень придбала після 1949 р., а до 10-х роковин КНР на ній були збудовані грандіозні державні будівлі: Великий народний палац, Музей історії і революції. У центрі площі височіє 38-метровий Пам'ятник народним героям. В південній частині площі з 1977 р. височить Мавзолей Мао Цзедуна.

Слайд 10

Література Економічна та соціальна географія світу: Підруч. для 10 кл. серед. шк. / Б.П.Яценко, В.М.Юрківський, О.О.Любіцева, О.К.Кузьминська, О.О.Бейдик // За ред. Б.П.Яценка / 4-е стереот. Вид. – К.: “АртЕк”, 2000. – 288.:іл.,карти УСЕ Універсальний словник-енциклопедія / Гол. ред. ради академік НАНУ М.Попович. – 4-те вид., виправл., доп. – Вид. “Тека”, 2006. –VIII + 1432с.: іл. Китай: пам’ятка туристу по Китаю /http://www.kariatida.com/11690/ Визначні пам’ятки Пекіна / http://chouans.com.ua/vyznachni-pamyatky-pekina.html Китай-Вікіпедія / http://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9A%D0%B8%D1%82%D0%B0%D0%B9_(%D1%86%D0%B8%D0%B2%D1%96%D0%BB%D1%96%D0%B7%D0%B0%D1%86%D1%96%D1%8F)

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Архітектура