X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Архітектурні памятки давнього Риму

Завантажити презентацію

Архітектурні памятки давнього Риму

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

Давайте на мить подумки пройдемо вулицями давнього Рима часів «золотої доби»... Рим був тоді справді світовою столицею. Його вигляд відповідав його славі: збільшилася кількість суспільних будівель, будувалися форуми, мости, збагатилася архітектура міста. Місто вражало своїми безмежними площами і монументальними храмами.Давайте на мить подумки пройдемо вулицями давнього Рима часів «золотої доби»... Рим був тоді справді світовою столицею. Його вигляд відповідав його славі: збільшилася кількість суспільних будівель, будувалися форуми, мости, збагатилася архітектура міста. Місто вражало своїми безмежними площами і монументальними храмами.Першою римською дорогою була Via Appia, розпочата в 312 р. до н. е.. Протягом наступних двохсот років від Рима до найдальших куточків імперії була прокладена мережа доріг загальною протяжністю 300 тисяч км. За цими дорогами вельми успішно марширувала римська армія. Незабаром вся Європа на заході, всі землі до Юдеї на сході і до Єгипту на півдні потрапили під владу Риму.          На піку свого розвитку римські дороги розросталися зі швидкістю півкілометра в день. Незважаючи на це, вони чудово збереглися до наших днів.

Слайд 3

Храм Діани у Німі (початок І ст. н. є.). Він має чіткі пропорції, що надають йому відтінку офіційності. Задля урочистості храм піднятий на високий подій (фундамент).Храм Діани у Німі (початок І ст. н. є.). Він має чіткі пропорції, що надають йому відтінку офіційності. Задля урочистості храм піднятий на високий подій (фундамент).

Слайд 4

Усі римські імператори прагнули увічнити себе у монументальних архітектурних формах, тому такі форуми будувалися часто. Форум - це культурний символ римського міста, центральна площа, де зустрічаються городяни. Зазвичай з одного боку на ньому стоїть храм, з іншого - базиліка і будівля суду.Усі римські імператори прагнули увічнити себе у монументальних архітектурних формах, тому такі форуми будувалися часто. Форум - це культурний символ римського міста, центральна площа, де зустрічаються городяни. Зазвичай з одного боку на ньому стоїть храм, з іншого - базиліка і будівля суду.

Слайд 5

Слайд 6

Слайд 7

Слайд 8

Слайд 9

Слайд 10

Слайд 11

Слайд 12

Слайд 13

Чудовим прикладом римської архітектури став Пантеон. Цей храм, присвячений усім богам, був побудований при імператорі Адріані (близько 118—125 рр. н. є.) Аполлодором Дамасським. Непідвладний часу, Пантеон знаменує собою одне з найбільших досягнень світової архітектури. Чудовим прикладом римської архітектури став Пантеон. Цей храм, присвячений усім богам, був побудований при імператорі Адріані (близько 118—125 рр. н. є.) Аполлодором Дамасським. Непідвладний часу, Пантеон знаменує собою одне з найбільших досягнень світової архітектури.

Слайд 14

Купол Пантеону символізував небосхил. Купол Пантеону символізував небосхил. Це архітектурне рішення було зумовлене завданням збудувати «храм усім богам» — не тільки обитель божеств, як це було у греків, але й священного простору, де люди могли молитися.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Всесвітня історія