X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
ВСТУП ДО ІСТОРІЇ СТАРОДАВНЬОГО СВІТУ

Завантажити презентацію

ВСТУП ДО ІСТОРІЇ СТАРОДАВНЬОГО СВІТУ

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

ВСТУП ДО ІСТОРІЇ СТАРОДАВНЬОГО СВІТУ Ми знову книгу відкриваєм, В світ дивовижний відбуваєм, Мандруєм в давньому житті У роки дивовижні ті.

Слайд 2

Після цього уроку учні зможуть: називати хронологічні межі історії стародавнього світу та основні види історичних джерел; правильно застосовувати відлік часу до н.е. та н.е.; наводити приклади історичних джерел; пояснювати поняття “стародавній світ”, ”історичні джерела”, ”археологічні пам’ятки”, “цивілізація”.

Слайд 3

Актуалізація опорних знань Що таке історія? Яку історію ви вивчали в 5 класі? Коли найдавніші люди з’явились в Україні? Чи були це перші люди на Землі?

Слайд 4

Що вивчає історія стародавнього світу Історія стародавнього світу – частина всесвітньої історії, яка вивчає найдавніший період в минулому людства. Хронологічні межі : від появи найдавніших людей (2,5 млн років тому) до падіння Римської імперії (476 рік)

Слайд 5

Завдання для роботи зі стрічкою часу Позначити хронологічні межі періоду історії стародавнього світу. Пригадати, як рахуються роки до н.е. В якому столітті занепала Римська імперія? Що можна сказати про тривалість цього періоду?

Слайд 6

Історія первісного суспільства

Слайд 7

Історія Стародавнього Сходу

Слайд 8

Історія Стародавньої Греції

Слайд 9

Хвилинка відпочинку «Австралійський дощ» Піднімається вітер (потираємо руки). Падають перші краплини дощу(клацаємо пальцями). Почалася справжня злива (плескаємо долонями по стегнах). Злива перетворюється на бурю(тупцюємо). Ось буря стихає (плескаємо долонями по грудях). Стихає злива(плескаємо долонями по стегнах). Закінчується дощ, падають останні краплі(клацаємо пальцями). Шумить тільки вітер(потираємо долонями). Австралійський дощ скінчився. Сонце!(усі разом піднімають руки вгору).

Слайд 10

Історія Стародавнього Риму

Слайд 11

Батько історії Геродот (486-425 рр. до н.е.)

Слайд 12

Як історики дізнаються про минуле ІСТОРИЧНІ ДЖЕРЕЛА ІСТОРИЧНІ ДЖЕРЕЛА

Слайд 13

Вправа “ Визначення суттєвого “

Слайд 14

Поняття цивілізації Це період розвитку суспільства, який наступив після періодів дикунства і варварства. Це рівень розвитку суспільства, певний рівень культури. Це група держав, поєднаних спільним рівнем розвитку, спільною культурою.

Слайд 15

Підсумок уроку Що вивчає історія стародавнього світу? Які хронологічні межі має цей період? Які є види історичних джерел? Поясніть поняття “цивілізація”. Чи є різниця між висловами “подія сталась 200 років тому” і “подія сталась за 200 років до н.е.”? Що викликало найбільші труднощі на уроці?

Слайд 16

Бажаємо успіхів у вивченні історії!

Слайд 17

Домашнє завдання Прочитати відповідний текст параграфа Вивчити поняття, записані в зошиті. Підготувати повідомлення про теорії походження людини.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Всесвітня історія