X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Мистецтво

Завантажити презентацію

Мистецтво

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Яку роль відігравали література, мистецтво в розвитку та становленні людської особистості Підготувала учениця 9 – Г класу Мороз Марія

Слайд 2

Література

Слайд 3

Найвеличніші мислителі, громадські діячі, письменники всього світу неодноразово відзначали видатну роль книги, читання в розвитку людства, вказували на те, що без них неможлива жодна з форм трудової, політичної, культурної та наукової діяльності. Книгу й надалі можна вважати унікальною формою збереження й розповсюдження накопичених знань, це фундамент духовної культури народу. В процесі читання людина пізнає буття, у неї створюється своє уявлення про світ.

Слайд 4

Мистецтво

Слайд 5

На протязі історичного розвитку людства мистецтво посідало одне з провідних місць у системі формування особистості людини. Його розглядали як частину світу, як певний духовний засіб пізнання навколишньої дійсності.  Саме багатогранність мистецтва, невичерпність його можливостей відкриває новий шлях до генерації гармонійної особистості. Розкриття внутрішнього світу людини через її творчість .

Слайд 6

Музика

Слайд 7

Відтворюючи емоційний досвід людства, музика змушує кожного переживати, складні почуття, надає людям моральні сили, виховує в них мужність, віру в життя, справедливість, красу, підказує уяві цікаву думку, збагачує почуття та інтелект. Також, музика впливає на здоров’я людини.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Архітектура