X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Права учнів та батьків у виховному процесі

Завантажити презентацію

Права учнів та батьків у виховному процесі

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Презентація на тему: "Права та обов'язки учнів і батьків у навчальному процесі".

Слайд 2

У навчальному процесі беруть участь насамперед учні, студенти, курсанти, учителі, викладачі, вихователі. Крім того, відповідно до Закону України «Про освіту», учасниками навчально-виховного процесу є батьки учнів, представники підприємств, установ і громадських організацій.

Слайд 3

Права учнів Кожен із вас має право обирати профіль навчання.

Слайд 4

Права учнів Кожен із вас має право визначитися, чим займатися в позаурочний час.

Слайд 5

Права учнів Ви маєте право користуватися навчальними кабінетами, спортивними залами, майданчиками та іншими можливостями свого навчального закладу, брати участь у науковій роботі, олімпіадах, конкурсах.

Слайд 6

Права учнів Учні мають право брати участь у роботі самодіяльних об'єднань (товариств, клубів тощо), а також створювати їх.

Слайд 7

Права учнів Учні мають право брати участь у роботі органів громадського самоврядування закладів освіти.

Слайд 8

Обов’язки учнів Конституція України проголосила обов'язковою повну загальну середню освіту.

Слайд 9

Обов‘язки учнів Учні зобов'язані систематично та глибоко оволодівати знаннями й навичками, дотримуватися вимог законодавства, моральних норм.

Слайд 10

Права батьків Отримувати інформацію щодо документації, яка регулює діяльність школи (режим роботи, порядок керівництва, особливостями організації навчально-виховного процесу).

Слайд 11

Права батьків Отримувати інформацію про результати всіх поточних тестувань (контрольних робіт), а також тестувань за підсумками року.

Слайд 12

Права батьків Отримувати інформацію про успіхи у навчанні та інші особливості розвитку учня (учениці) у вчителів, адміністрації, одержувати індивідуальні консультації з питань навчання і виховання.

Слайд 13

Права батьків Батьки мають право брати участь у підготовці та проведенні шкільних заходів.

Слайд 14

Права батьків Батьки мають право брати участь у наданні матеріальної допомоги школі в грошовій або натуральній формі.

Слайд 15

Обов’язки батьків Забезпечувати  1. Проходження учнем (ученицею) за вимогою адміністрації необхідного медичного огляду. 2. Регулярне та пунктуальне відвідування школи. 3. Контроль за станом ведення щоденника, виконанням домашніх завдань з усіх предметів 4. Наявність необхідного шкільного приладдя, форми для уроків фізкультури, змінного взуття.

Слайд 16

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Правознавство