Степанець Ганни Миколаївни
Завантажити презентаціюПрезентація по слайдам:
Степанець Ганна Миколаївна Загальні відомості Дата народження : 20 липня 1962 р. Освіта: вища Закінчила у 1983 році Луцький державний педагогічний інститут ім. Лесі Українки за спеціальністю педагогіка і методика початкового навчання Професія: вчитель початкових класів Місце роботи: Самгородоцька ЗОШ I – III ступенів Стаж роботи: 28 років
Категорія: вища Звання: Старший вчитель Керівник методоб’єднання Нагороди : Грамота районного відділу освіти , 1985 р. Почесна грамота МОН України, 1989 р. Знак “Відмінник освіти”, 1999 р. Грамота Сквирської Р Д А, 2007 р. Грамота Сквирської Р Д А, 2010 р. Курси підвищення кваліфікації: 2008 р., закінчила проблемно – тематичні курси “Впровадження інноваційних технологій у практику роботи початкової школи”. Попередня атестація: 2009 – 2010 р., поділилась досвідом роботи по темі “Формування культури здоров’я молодших школярів шляхом впровадження здоров’язберігаючих освітніх технологій”.
молодших школярів на уроках рідної мови картинку Проблема, над якою працюю Впровадження інтерактивних технологій при формуванні навички читання
Вчитель початкових класів Фото Навчитись уміння читати – головне завдання учнів початкової школи. Обравши проблему, я опрацювала велику кількість методичних порад щодо розвитку техніки читання, ознайомилася з методиками Динги, Федоренка , Зайцева і зрозуміла, що тільки системна робота приведе до успіху. А тому планую використати у роботі найновіші підходи для формування навичок правильного, свідомого і виразного читання.
Класовод Як класовод особливу увагу приділяю формуванню та розвитку класного колективу, вихованню громадянина України . Учні класу активні, життєрадісні. З задоволенням приймають участь у шкільних та класних заходах. Тісно співпрацюю з батьками.
Навчальна діяльність Творчі вправи та завдання Інноваційні підходи Комп’ютерні технології фотки
Застосування комп’ютерних технологій Метод проектів Розробки уроків з використанням комп’ютерних технологій Неможливо уявити сучасну успішну людину, яка б не оволоділа комп’ютером. Школа має готувати майбутнє покоління відповідно до вимог часу. Застосування комп’ютерних технологій допомагає уникнути буденності в процесі навчання, допомагає унаочнити нові поняття , підтримує інтерес до навчання, носить творчий характер як для вчителя, так і для учня.
Творчі вправи та завдання Розробки уроків з використанням творчих вправ та завдань Картки для індивідуального навчання Застосування творчих вправ та завдань на уроках дає поштовх до розвитку учня, що передбачає поступове зростання його організаційної й розумової самостійності, стимулювання уяви, інтересу до книг, творів мистецтва, природи,тобто розвиток особистості в цілому.
Застосування інноваційних підходів Розробки уроків з використанням інноваційних підходів На сучасному етапі роль учителя стає роллю одного з партнерів у навчальному процесі, адже просто необхідно залучити всіх учнів до активного одержання знань, до творчої діяльності. Тому доповнення традиційних методів та прийомів роботи інноваційними дає значно кращий результат: активізує мислення, мотивує навчання, заохочує самовираження учнів.
Виховна діяльність Фотографії вставити Фізичний розвиток та удосконалення особистості Формування загальнолюдських, моральних цінностей Національно – правове виховання
Театралізація Творча діяльність Розкриття таланту Збагачення мовлення Формування естетичного смаку, відчуття прекрасного
Впроваджувати проекти в навчальну діяльність Підготувати цікаві і творчі вправи для розвитку навички читання Планую Випустити збірку “Золоті зернятка дитячої творчості”
Схожі презентації
Категорії