X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Атестація вителя початкових класів

Завантажити презентацію

Атестація вителя початкових класів

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Презентація педагогічного досвіду вчителя початкових класів НВК № 122 ДМР Шевченко Людмили Миколаївни

Слайд 2

Освіта. Вища. Стаханівське педагогічне училище, 1988р. Вчитель початкових класів. Луганський педагогічний університет, 1999р. Вчитель географії. Стаж роботи. 29 років Остання атестація. 2013р.І категорія В НВК № 122 працюю з 2017р.

Слайд 3

Ваш заголовок

Слайд 4

Задача вчителя Не погасити вогник цікавості дитини, а розпалити справжній факел Уникнути пасивності учнів на уроках Учительське “треба” перетворити на учнівське “хочу” Навчитися дитину вчитися “Свій” урок зробити “їхнім” уроком.

Слайд 5

Основні педагогічні правила Дитині, як і дорослому потрібна свобода думок Розвивай в учня допитливість, творчу фантазію Допомагай знайти істину в ході дискусії Підтримай і допоможи тому, хто цього потребує Умій зацікавити Люби дітей і вони віддячать тобі тим же

Слайд 6

Проблема, над якою працюю ІНТЕГРОВАНЕ НАВЧАННЯ ЯК ЗАСІБ ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ СУЧАСНОГО УРОКУ

Слайд 7

Актуальність Актуальним стає завдання формування цілісного погляду на навколишній світ і місце людини в ньому починаючи з молодшого шкільного віку. Інтегроване навчання – це необхідний дидактичний засіб, за допомогою якого можливо створити в учнів цілісну картину світу.

Слайд 8

 Одним із підтипів уроків є їх проведення на основі інтеграції за віковими особливостями пізнавального розвитку молодші школярі тяжіють до цілісного сприймання світу; у змісті навчальних програм закладено передумови для міжпредметних зв´язків; формування ключових компетентностей грунтується на інтеграції змістового і процесуального компонентів навчальної діяльності.

Слайд 9

Інтегровані уроки є потужними стимуляторами розумової діяльності дитини. Діти починають аналізувати, зіставляти, порівнювати, шукати зв'язки між предметами і явищами. Інтеграція - це надзвичайно приваблива форма уроку для дитини. Діти більш схильні стомлюваності, яку викликає одноманітність. Інший, незвичний хід уроку спонукає його інтерес і стимулює активність.

Слайд 10

Слайд 11

Навчальна діяльність  Інтегрований урок українська мова, трудове навчання, основи здоров’я

Слайд 12

Робота в групах

Слайд 13

Проектна діяльність

Слайд 14

Уроки - вистави Урок літературного читання Урок позакласного читання “Дружний топот” “Казка про Пінгвіна”

Слайд 15

Уроки - тренінги

Слайд 16

Робота класним керівником.  Як класний керівник приділяю багато уваги формуванню та розвитку колективу. Учні класу активні в суспільному житті класу та школи, систематично приймають участь у виступах художньої самодіяльності, конкурсах. 

Слайд 17

Принципи виховної роботи - взаємопорозуміння - толерантність --творчий підхід - співпраця вчитель –батьки - діти Виховна робота з класом має не менше значення, ніж навчальна діяльність. Діти з великим задоволенням приймають участь у позакласних заходах. Але всім виступам передує велика підготовча робота, розвиток творчих здібностей учнів на уроках, під час виховних заходів. Вони завжди із задоволенням беруть у них участь, весь час дуже активні.

Слайд 18

Участь в конкурсах Золоті призери конкурсу “Колосок”

Слайд 19

Онлай - конкурси Словами віршів малюємо весну

Слайд 20

Колективні творчі справи

Слайд 21

Позаурочна діяльність. Осінні фантазії

Слайд 22

Ерудит – шоу “Знавці української мови”

Слайд 23

Миттєвості життя

Слайд 24

Миттєвості життя

Слайд 25

Робота з батьками Підвищення компетентності батьків з приводу виховання, установлення тісного контакту з батьківською спільнотою через: Відвідування сімей; Анкетування; Батьківські збори, тренінги; Індивідуальні бесіди; Листування через вайбер. Загальношкільні та класні заходи.

Слайд 26

Кабінет початкових класів 

Слайд 27

Самоосвіта Курси Вебінари

Слайд 28

методична діяльність виступи на педраді, на засіданнях ШМО «Початкові класи», відкриті уроки, публікації на сайтах «Всеосвіта», «На Урок».

Слайд 29

Відгуки. Про мене говорять батьки, вчителі, Рідні, знайомі і люди усі: «Учителем бути від Бога дар має, Чарівні ключі до сердець підбирає.»

Слайд 30

Дякую!

Завантажити презентацію

Схожі презентації

Презентації по предмету Портфоліо