X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Портфоліо Приходько Валентини Миколаївни

Завантажити презентацію

Портфоліо Приходько Валентини Миколаївни

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Вчителя початкових класів Чистопільської ЗШ І-ІІ ст. П О Р Т Ф О Л І О Приходько Валентини Миколаївни

Слайд 2

Майбутнє –в руках шкільного учителя. В.Гюго Моє кредо: Через навчання у школі, до виховання доброти,поваги до ближнього. Мій девіз: Ніколи не зупинятись на досягнутому. Моє завдання: -Зробити навчання цікавим. - Виростити дітей активними співбесідниками, впевнених у своїх силах та можливостях.

Слайд 3

ЗМІСТ № слайдів 4 – 5 6 – 8 9 - 18

Слайд 4

Загальні відомості Приходько Валентина Миколаївна Дата народження: 22 березня 1974 року Освіта: вища Закінчила Жовтоводське педучилище в 1992 році, Криворізький державний педагогічний університет в 1999 році Професія: вчитель початкових класів Місце роботи: Чистопільська ЗШ І-ІІ ступенів Стаж роботи: 20 років Категорія: вища Курси підвищення кваліфікації пройшла в 2012

Слайд 5

Нагороди У 2008 р. приймала участь у районному педагогічному ярмарку. Нагороджена грамотою за перемогу в номінації “ Кращі напрацювання у галузі розвивально – естетичної освіти та трудового навчання”. У 2008 р. нагороджена грамотою за сумлінну творчу працю, високий рівень професіоналізму, реалізацію новітніх освітніх програм. В 2011 р. нагороджена грамотою за кращі розробки представлені на V районній виставці “Педагогічні здобутки освітян П’ятихатщини – 2011»

Слайд 6

ПРОБЛЕМА, НАД ЯКОЮ ПРАЦЮЮ: Розвиток зв’язного мовлення у молодших школярів шляхом використання інноваційних і комп’ютерних технологій

Слайд 7

Моніторинг Педагогічної діяльності 1992 – 2012 рр.

Слайд 8

Вчитель початкових класів Працюючи над проблемою, я намагаюся використовувати інноваційні та комп’ютерні технології. Систематично проводжу уроки з використанням електронних матеріалів: тестів, презентацій, програм “Сходинки до інформатики”, “Самоучка”. Навчаю дітей вільно володіти українською мовою, висловлювати свої думки, почуття, своє відношення до того чи іншого явища і події. За допомогою різних методів збагачую лексичний запас учнів, розвиваю усне і писемне мовлення, творчі здібності учнів. Викликаю інтерес до навчання. Допомагаю кожній дитині повірити у свої власні сили і можливості.

Слайд 9

Класний керівник Як класний керівник приділяю багато уваги формуванню та розвитку колективу. Учні класу активні в суспільному житті класу та школи, систематично приймають участь у шкільних виховних заходах, художній самодіяльності, агітбригадах, конкурсах. Дуже полюбляють учні подорожі та екскурсії, після яких залишаються незабутні враження.

Слайд 10

Науково – методична діяльність

Слайд 11

Навчальна діяльність

Слайд 12

Застосування комп’ютерних технологій Неможливо уявити собі сучасну успішну людину, яка б не володіла комп’ютером. Школа має готувати майбутнє покоління відповідно до вимог часу. Застосування комп’ютерних технологій не лише допомагає уникнути в процесі навчання буденності, допомагає унаочнити нові поняття, підтримати інтерес до навчання, але й завжди носить творчий характер як для вчителя, так і для учнів. Розробки уроків з використанням комп’ютерних технологій Електронні посібники Метод проектів

Слайд 13

Цікаві вправи та завдання Важливою передумовою успішного навчання молодших школярів є зацікавленість. Взагалі, навчання має бути цікавим, радісним і водночас повинно забезпечувати глибоке засвоєння навчального матеріалу. Я вважаю, що завдання вчителя не лише навчати, а й пробудити у дітей емоційне задоволення, радість від отриманих знань і від самого процесу їхнього засвоєння. Тому я, в своїй практиці намагаюся використовувати на уроках цікаві вправи та завдання. Серед них найбільше подобаються дітям: Складання віршиків – буріме; гра “Добери риму”; Віршовані загадки –описи; - складання акровіршів; кросворди; Гра “Зрости деревце” тощо. Таким чином, використання цікавих вправ та завдань на уроках стає важливим засобом розвитку інтересу до вивчення предмету.

Слайд 14

Виховна робота Догляд за кімнатними рослинами Робота в шкільному саду Прибирання шкільного подвір’я Допомога птахам взимку

Слайд 15

Робота з батьками Батьківські збори Збори- тренінги Анкетування Бесіди Турнір сім’янинів Збори у формі концерту Ділова гра Збори за чашкою кави Збори- презентації сімей Збори у поході а

Слайд 16

Творча діяльність Завданням учителя, зацікавленого в результатах своєї праці є постійний творчий пошук, системна робота, апробація нових, нетрадиційних форм і прийомів навчання і, водночас, вдосконалення давно відомих, традиційних. Тому я намагаюся творчо підходити до своїх уроків. Використовувати цікаві вправи, творчі завдання, загадки, ребуси. Творчість учителя – запорука успіху учнів.

Слайд 17

Методична робота Доповіді Семінари Публікація у періодичних виданнях Систематично знайомлюся з передовим педагогічним досвідом вчителів свого району, області та країни в цілому. Підвищую свій досвід і ділюся ним з колегами своєї школи. З року являюсь Головою МО вчителів початкових класів у школі. Виступаю з доповідями на районних МО вчителів початкових класів, проводжу районні семінари на базі своєї школи. Мої уроки та виховні заходи друкуються в журналі “Розкажіть онукові”, ”Початкова школа”, “Виховна робота в школі”.

Слайд 18

Дослідницька діяльність Тести Анкетування Без знання психологічних особливостей учнів, їх інтересів важко побудувати навчально – виховний процес, знайти підхід до кожної дитини. Як відомо, всі діти різні. Тому я за допомогою тестів і анкетування виявляю характер дитини, її світогляд. Будую навчально – виховний процес згідно принципу особистісно орієнтованого підходу. Ми всі різні!

Слайд 19

Миттєвості життя

Слайд 20

З досвіду… Початкова школа – це перша сходинка, на яку стають шестирічні школярі, піднімаючись все вище і вище на шляху до знань і до майбутньої професії. Спогади про першу вчительку, про шкільних друзів, про дзвінкі перерви, екскурсії, різні конкурси будуть все життя зігрівати вже дорослих людей, які досягли вже чогось у житті. Тому так важливо в молодшому шкільному віці закласти в дитину тягу до знань, відчуття шкільного співтовариства, почуття довіри і поваги до дорослих наставників. Ось чому на вчителеві початкових класів лежить особлива відповідальність за успішне шкільне майбутнє маленьких учнів.

Слайд 21

Рецепт вчительського щастя Візьміть чашу терпіння, Налийте туди повне серце любові, Вкиньте дві пригорщі щедрості, Хлюпніть туди ж гумору, Посипте добром, Додайте якомога більше віри І все це добре перемішайте. Потім намажте на шматок відпущеного вам життя І пропонуйте всім, кого зустрінете на своєму шляху.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Різне