X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Моє портфоліо Світова Тетяна Олександрівна

Завантажити презентацію

Моє портфоліо Світова Тетяна Олександрівна

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Моє портфоліо Світова Тетяна Олександрівна Вчитель біології

Слайд 2

Мета портфоліо Показати чого я навчилась, чого досягла в роботі. Проаналізувати свою професійну діяльність: оцінити, що я вмію робити, а чого потрібно навчитись Спосіб творчої реалізації себе в роботі. Підвищити свій методичний рівень. Підготувати матеріали портфоліо для демонстрації колегам при атестації та для участі в конкурсах.

Слайд 3

Загальні відомості Місце роботи: Піщанська ЗОШ І – ІІІ ст. №2 Вінницька обл. смт Піщанка Дата народження: 15 березня 1981 р. Освіта: закінчила Вінницький державний педагогічний університет ім. М. Коцюбинського (2004 – 2009 ) Спеціальність: вчитель біології Стаж роботи за фахом: 6 років Педагогічний стаж: 9 років Будинок школярів та юнацтва:3,5 років Піщанська ЗОШ І – ІІІ ст. №2: 6 років Посада: вчитель біології та трудового навчання

Слайд 4

Моє педагогічне кредо: Вислів є усім відомий: “ Знань ніколи не бува багато “. І коли ти “ знаєш й вмієш ”, то це дійсно, справжнє свято. Мій девіз: Хоч вчитись важко й неохота І довго тягнуться ці дні, Але потім вся робота, Горить в руках, як у вогні.

Слайд 5

Доповіді : Використання методичної літератури на уроках трудового навчання Педагогічна і духовна культура вчителя Робота з учнями: Участь в проектній і виховній роботі Тема самоосвіти: Використання комп'ютерних технологій на уроках біології і трудового навчання Нагороди: Грамота обласного Товариства охорони природи Грамота обласної СЮТ за зайняте ІІІ місце в конкурсі дитячої творчості “ Наш пошук і творчість тобі, Україно ” Грамота обласної станції юних натуралістів учневі Таранюку Є. за дослідницьку, природоохоронну роботу.

Слайд 6

Відкриті уроки: Цикл уроків по темі “ Покритонасінні ”. “ Класифікація квіткових рослин. Розподіл квіткових на класи й родини ” (7 клас) Різноманітність павукоподібних. Їх роль у природі і житті людини ( 8 клас) Розмаїтість птахів. Роль птахів у екосистемах, їхнє значення для людини. ( 8 клас) Сонце. Сонячна система. Рух планет навколо Сонця. ( 5 клас) Технологічні процеси ручної обробки виробів. Вишивка як вид декоративно – ужиткового мистецтва. (5 клас) Методичні доробки: Різнорівневі тестові завдання 5 – 11 класи Тематичні презентації Power Point.

Слайд 7

Авторські сценарії позакласних заходів: Цикл свят “ Свято природи, весни і краси ” “ Весна красна радість принесла ” “ Червона Шапочка шукає друзів ” “ Пригоди Незнайки та його друзів ” “ Ведмежі історії ” “ Пригоди Білої й Рожевої Ромашок ” Цикл виступів еко - агітбригад: “ Плакала береза ” “ Подорож в природу ” “ Місяць по небу ходить ” Виховні години “ Люблю жіночі імена… ” “ В чоловічих іменах… ” “ Суд над хворобами Постави ”

Слайд 8

Надруковані матеріали

Слайд 9

Слайд 10

Слайд 11

Творча діяльність Будучи людиною творчою і прагнучи вдосконалити свої вміння, під час навчання здобула кваліфікацію майстра ручної вишивки та лозоплетіння з правом викладання. В вільний час ніколи не сиджу без діла, результатом є участь в виставках різноманітних виробів, також є членом різних інтернет – клубів майстринь

Слайд 12

ТВОРЧА ДІЯЛЬНІСТЬ В БІОЛОГІЇ БІОЛОГІЯ – ЦЕ НАУКА ПРО ВСЕ ЖИВЕ НА ПЛАНЕТІ. ЯКЩО НА ІНШИХ ПРЕДМЕТАХ ВИКОРИСТОВУЮТЬСЯ ЕЛЕМЕНТИ, ЗВ’ЯЗАНІ З ПРИРОДОЮ, ТО В ВИКЛАДАННІ БІОЛОГІЇ МОЖНА ЗАСТОСОВУВАТИ ВСІ МЕТОДИ І ВЗАЄМОЗВЯЗКИ З УСІМА ПРЕДМЕТАМИ – ЧИ ТО ВІРШ, ЧИ ПІСНЯ, ЧИ МАТЕМАТИЧНЕ РІВНЯННЯ, ФІЗИКА ЧИ ХІМІЯ, ТРУДОВЕ НАВЧАННЯ ЧИ ФІЗКУЛЬТУРА - ВСІ ПРЕДМЕТИ ТІСНО ПОВЯЗАНІ З БІОЛОГІЄЮ. ДИДАКТИЧНІ ІГРИ, КАРТКИ, ТАБЛИЦІ, В СУЧАСНОМУ ВИКЛАДАННІ – КОМПЮТЕРНІ ТЕХНОЛОГІЇ – ТАКОГО РІЗНОМАЇТТЯ НЕ МАЄ ЖОДЕН ПРЕДМЕТ. Я НАМАГАЮСЯ ЗРОБИТИ УРОК ЦІКАВИМ І ЗМІСТОВНИМ, ЩОБ НЕ БУЛО ІНОДІ НУДНО – ВЕСЕЛИМ. ВИКОРИСТОВУЮЧИ ІГРОВУ ДІЯЛЬНІСТЬ І ФАНТАЗІЮ УЧНІВ, МИ ПРИДУМУЄМО КАЗКИ ПРО ОРГАНИ, ОРГАНІЗМИ, ХВОРОБИ І ЯКЩО ВДАЛО ВИХОДИТЬ, ПОТІМ ІНСЦЕНІЗУЄМО ДЛЯ ІНШИХ УЧНІВ. ПОЗАКЛАСНА РОБОТА – БЕЗ НЕЇ ВИВЧЕННЯ БІОЛОГІЇ НЕ ЦІКАВЕ, ТОМУ НАЙБІЛЬШЕ ЗАДОВОЛЕННЯ ДЛЯ НАС ПРИНОСИТЬ САМЕ ВОНА.

Слайд 13

План професійного зростання Робота з нормативно - правовою документацією з необхідних предметів Удосконалення педагогічної техніки володіння інноваційними технологіями Розробка матеріалів до публікацій Робота з науково-методичною літературою

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Різне