X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Програма "Бібліоміст"

Завантажити презентацію

Програма "Бібліоміст"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Харківський Регіональний тренінговий центр

Слайд 2

Бібліоміст - це спільний проект в рамках ініціативи «Глобальні бібліотеки" Фундації Білла і Мелінди Гейтс. Метою ініціативи є підтримка вільного громадського доступу до комп'ютерів та Інтернету у всьому світі і подолання цифрової нерівності.

Слайд 3

Завдяки програмі «Бібліоміст» публічні бібліотеки перетворюються в центри суспільного життя, де люди можуть отримати доступ до необхідної інформації в електронному вигляді, а також розраховувати на допомогу кваліфікованого бібліотечного фахівця.

Слайд 4

"Бібліоміст" розширює доступ до інформації та сучасних технологій шляхом: обладнання публічних бібліотек комп'ютерною технікою; навчання бібліотекарів роботі з новітніми технологіями на базі тренінгових центрів та підвищення рівня комп'ютерної грамотності населення у бібліотеках-учасницях по всій країні; надання підтримки бібліотекам у здійсненні адвокаційної діяльності та залученні додаткових ресурсів; просування сучасних українських бібліотек серед широкої громадськості.

Слайд 5

РТЦ – 2 роки роботи

Слайд 6

РТЦ – 2 роки роботи Головним завданням РТЦ є розвиток регіональної бібліотечної інфраструктури шляхом підвищення кваліфікації працівників бібліотек області

Слайд 7

Червень 2010 – го початок роботи Регіонального тренінгового центру. Всіх привітала Меган Унангст – менеджер з грантів програми “Бібліоміст”

Слайд 8

КОНКУРС «ОРГАНІЗАЦІЯ НОВИХ БІБЛІОТЕЧНИХ ПОСЛУГ З ВИКОРИСТАННЯМ ВІЛЬНОГО ДОСТУПУ ДО ІНТЕРНЕТУ»

Слайд 9

77 бібліотек міста та області стали переможцями програми «Бібліоміст»

Слайд 10

Модуль 1 «Основи комп’ютерної грамотності. Основи роботи в Інтернеті для бібліотечних працівників» ПЕРШІ ТРЕНІНГИ ДЛЯ ПРАЦІВНИКІВ ХОУНБ

Слайд 11

Модуль 2 Нова бібліотечна послуга: використання інформаційних технологій та Інтернету в бібліотеці

Слайд 12

Модуль 3 "Інноваційні зміни в бібліотеці на основі проектного, кадрового менеджменту та ініціативної діяльності бібліотек"

Слайд 13

Модуль 4 "Інтелектуальна свобода та доступність інформації в демократичному суспільстві. Етика бібліотечного працівника« Модуль 5 "Адвокація: представлення інтересів бібліотек". Модуль 6. "Технології веб 2.0 для бібліотек і користувачів: нові можливості розвитку середовища"

Слайд 14

Виїзний тренінг в Інтернет-центрі Куп’янської ЦБС

Слайд 15

Роботою РТЦ цікавляться керівники програми “Бібліоміст” До нас на заняття завітали гості: Матей Новак – виконавчий директор програми «Бібліоміст» в Україні та Арі Кац – старший координатор програми IREX

Слайд 16

Атмосфера зустрічі була невимушена і дружня

Слайд 17

Тренінг з інформаційних технологій для розвитку громади Міні ТехКемп «Створюючи громадянина світу: будуємо школи без кордонів»

Слайд 18

Слайд 19

Підготовка за проектом «Відкрий для себе Інтернет» Навчання у групах користувачів бібліотеки Співпраця з Територіальним центром соціального обслуговування пенсіонерів 3. Спільні заняття з клубом активного довголіття «Допоможи собі сам»

Слайд 20

Наші розробки

Слайд 21

«Не турбуйся, що років багато, Інтернет для кожного свято»

Слайд 22

Заняття з учасниками клубу «Допоможи собі сам»

Слайд 23

РТЦ – 2 роки роботи Ярмарок інноваційних бібліотечних послуг та електронного врядування РТЦ презентує проект «Відкрий для себе Інтернет»

Слайд 24

За час роботи Регіонального тренінгового центру Харківської обласної універсальної бібліотеки учасниками наших тренінгів стали: 516 бібліотекарів; 146 користувачів бібліотеки; 78 клубних працівника області.

Слайд 25

Ми пишаємось собою, А тепер вперед до бою… За культуру в дощ та спеку За майбутнє бібліотеки!!! Всі старались як могли… Три етапи ми пройшли - з Інтернетом ми на ти. Нас директор привітала, нам дипломи повручала Сертифікат-політ у небо Довір’я виправдати треба Долі нічого пручатись: Ми приїхали навчатись. В наукову обласну Тягу втративши до сну. Інновації нас кличуть, Відставати нам не личить. Ми творить повинні диво- В нас професія важлива.

Слайд 26

Регіональний тренінговий центр

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Портфоліо