X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Програма для створення електронних презентацій. Інтерфейс програми. Запуск та створення презентації.

Завантажити презентацію

Програма для створення електронних презентацій. Інтерфейс програми. Запуск та створення презентації.

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Програма для створення електронних презентацій. Інтерфейс програми. Запуск та створення презентації. Мета: ввести поняття „презентація”, ознайомити учнів з програмою Power Point 2003, розглянути інтерфейс програми, навчити створювати презентації засобами Power Point 2003 900igr.net

Слайд 2

Можливості Power Point Презентація — це набір слайдів, де є текст, графічні об’єкти, малюнки, кнопки тощо. Презентація може містити звук, музику, анімацію — три основні компоненти мультимедіа. ЇЇ демонструють на екрані монітора комп’ютера чи на великому екрані у залі за допомогою проекційної панелі і проектора. Power Point 2003 — це програма для створення презентацій, що відноситься до пакету програм Microsoft Office.

Слайд 3

Можливості Power Point зі створення презентацій управління процесом проведення презентації, тобто відображенням слайдів, які в ній знаходяться; управління переходами між слайдами — визначення порядку відображення слайдів презентації під час її показу; визначення параметрів зовнішнього вигляду відображення і появи слайдів; робота з текстами, таблицями, графікою, анімацією, відео, звуком, а також об`єктами Word, Excel, Internet.

Слайд 4

Презентація має такі основні властивості та характеристики набір слайдів і їхні параметри; зміст слайдів, який, крім користувача, може також створюватись за допомогою наявних майстрів автозмісту; параметри робочої області, тобто її розмір, орієнтацію та ін.

Слайд 5

Властивості слайдів розмір слайду ; шаблон оформлення, тобто параметри кольорів фону, шрифтів і т.д.; розмітка слайдів, що включає значний набір стандартних прикладів розміщення інформації на слайді: розміщення заголовка, малюнків, таблиць, надписів. ефект переходу, який становить той чи інший режим появи і ”зникнення” слайду після натискання кнопки миші або автоматично через заданий час, з анімаційними чи звуковими ефектами і т.ін.

Слайд 6

Запуск програми: Пуск Програми Microsoft Office Power Point 2003.

Слайд 7

Режими перегляду Режим слайдов — дає можливість перегляду кожного слайду окремо, при цьому також є доступ до структури слайда. Режим структуры — відображає ієрархічну структуру, що містить заголовки і тексти слайдів презентації. Режим сортировщика слайдов - відображає весь набір наявних в презентації слайдів. Режим страниц заметок - виводить сторінки заміток для кожного слайду. На цій сторінці доцільно помістити супроводжуючий текст для показу слайдів. Показ слайдов - використовується для попереднього перегляду створеної презентації; за цих умов на екрані послідовно відображаються всі слайди презентації з використанням всіх включених в них звукових, відео і анімаційних ефектів.

Слайд 8

Створення нової презентації Файл Создать; В області задач Создание презентации обрати команду Новая презентація (для створення презентації без застосування параметрів оформлення), або Из шаблона оформления (для створення презентації з використанням стандартних шаблонів оформлення), Из мастера автосодержания. За умов вибору даного пункту запускається майстер Автосодержания, який дозволяє створити набір слайдів відповідно формату на вибрану тему.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Інформатика