X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Навчальна програма з фасилітації

Завантажити презентацію

Навчальна програма з фасилітації

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Навчальна програма з фасилітації Огляд

Слайд 2

Складові програми Тренінг “Основи фасилітації та фасилітації заходів з малою кількістю учасників”. Коучингові творчі майстерні в організаціях учасників. Тренінг “Фасилітація в громаді та фасилітація великих заходів”. Евалюаційна зустріч учасників навчальної програми (за бажанням). Стажування (за бажанням)

Слайд 3

Тренінг "Основи фасилітації та фасилітації заходів з малою кількістю учасників" Визначення навчальних потреб учасників. Формування групою учасників спільного бачення та розуміння фасилітації. Обговорення та визначення найважливіших якостей фасилітатора. Обмін досвідом щодо застосування фасилітації у повсякденному житті. Ознайомлення з інструментами фасилітації в малих групах. Формування навичок планування фасилітації малих груп. Формування навичок застосування інструментів фасилітації малих груп. Формування навичок персональної рефлексії та зворотного зв’язку. Тривалість тренінгу 5 днів. Метою тренінгу є ознайомлення з основами фасилітації та формування учасниками базових компетенцій фасилітатора.

Слайд 4

Коучингові творчі майстерні Коучингові творчі майстерні мають на меті здійснення консультаційного супроводу організацій-учасниць навчальної програми. У творчих майстернях беруть участь представники організацій – учасниць навчальної програми та тренерська група “Діалог”. Учасники разом з тренерами розробляють план фасилітації заходу та добирають інструменти фасилітації, тренери спостерігають за проведенням заходу, надають зворотній зв'язок учасникам навчальної програми. Тривалість коучингової творчої майстерні – 1-2 дні Коучингові творчі майстерні розраховані для учасників навчальної програми, які хочуть спробувати власні сили у фасилітації заходів.

Слайд 5

Тренінг "Фасилітація в громаді та фасилітації великих заходів" Визначення навчальних потреб учасників. Огляд та переосмислення навчальних результатів після першого тренінгу. Ознайомлення з теорією суспільної фасилітації. Розгляд моделей поведінки фасилітатора у різних ситуаціях. Ознайомлення з інструментами фасилітації у великих групах. Формування навичок планування фасилітації у великих групах. Формування навичок застосування інструментів фасилітації у великих групах. Тривалість тренінгу 5 днів. Метою тренінгу є ознайомити учасників з інструментами фасилітації великих заходів та сформувати навички суспільної фасилітації.

Слайд 6

Евалюаційна зустріч учасників навчальної програми Зустріч має на меті оцінку навчальних результатів учасників та визначення подальшої діяльності для розвитку компетенцій фасилітатора. Оцінка власних компетенцій фасилітатора. Розгляд теорії фасилітації навчання. Розгляд концепції навчання, спрямованого на себе (Self-directed learning) Розгляд теорій та стилів навчання, персональна рефлексія учасників щодо власних стилів навчання. Формування компетенції "вміння вчитись". Тривалість евалюаційної зустрічі - 3 дні.

Слайд 7

Стажування Учасникам, які пройшли повний курс навчальної програми з фасилітації та виявили бажання розвивати власні компетенції фасилітатора, може надаватися можливість стажування під час заходів, що організовуються та фасилітуються членами тренерської групи “Діалог” ГО “Європейський діалог”.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Виховна робота