X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
ОЛІЙНИК ТЕТЯНА АНАТОЛІЇВНА, вчителя ХІМІЇ

Завантажити презентацію

ОЛІЙНИК ТЕТЯНА АНАТОЛІЇВНА, вчителя ХІМІЇ

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

ПЕДАГОГІЧНЕ КРЕДО: Не забороняти, а направляти; Не керувати, а співкерувати; Не примушувати, а переконувати; Не командувати, а організовувати. Олійник Тетяна Анатоліївна Вчитель хімії, спеціаліст вищої категорії “Старший учитель” Методична проблема : Використання інформаційно-комунікаційних технологій у підвищенні ефективності уроку хімії та результативності навчання.

Слайд 2

Методи та прийоми, що використовує вчитель: «показуха»; гра «Реклама»; гра «руханка»; використання мнемонічних правил; «ажурна пилка»; проекти; мультимедійні презентації, проекти; реалістичні добавки… Форми проведення уроків, що використовує вчитель: урок-проект; урок-конференція; інтегрований урок; уроки з використанням мультимедіа, комп’ютера; урок-гра; урок-подорож …

Слайд 3

Слайд 4

Слайд 5

Урок-конференція

Слайд 6

Лабораторна та практична роботи Групова робота “Карти - пам`яті ”

Слайд 7

Лабораторна робота “Виготовлення моделей молекул алканів” Презентація проекту Робота в мікрогрупах

Слайд 8

Диплом ВГ «Шкільний світ» учасника \/ІІІ Всеукраїнського огляду-конкурсу «Панорама творчих уроків - 2009» в номінації «Створення ситуації успіху на уроці хімії» (вчитель Олійник Т.А.). Є співавтором методичної збірки «Використання інтелектуальних карт – пам’яті на уроках основ здоров’я в основній школі». Тьютор електронного посібника з хімії «Основні класи неорганічних сполук». Автор елективного курсу “Хімія і комп`ютер”. Участь у Всеукраїнському конкурсі “Здорова планета – здоровий ти!” Участь у Міжнародному конкурсі «Бережи свою планету – Всі проти змін клімату!». Участь у Всеукраїнському конкурсі «Шкільний лого». Участь у Всеукраїнській Інтернет-олімпіаді. У обласному заочному конкурсі на кращу модель шкільного наукового товариства МАН шкільне товариство «Інтелектуал» посіло ІІІ місце серед шкіл області.

Слайд 9

Підготувала доповіді на педагогічні ради «Інформаційні та мультимедійні педагогічні технології як засіб самоосвітньої діяльності вчителя» ; «Інформаційні технології в системі продуктивного навчання на уроках базових дисциплін в умовах багатопрофільної школи». Керівник творчої групи “Організація багатопрофільного навчання в загальноосвітній школі ” Пройшла тренінг в рамках навчального семінару «Педагогічні оцінювання і тестування» (отримала сертифікат). Учні під керівництвом вчителя прийняли участь у акції “День безпечного Інтернету”. Керівник секції МАН з теми «Вплив вологості на навчальну діяльність учнів». Розробила буклет “Використання техніки майдмеппінгу”. Керівник МО вчителів природничих наук. Завідуюча кабінетом №45.

Слайд 10

Електронні засоби навчання, що використовуються під час уроків хімії, при підготовці доповідей …

Слайд 11

Експозиція у кабінеті хімії

Слайд 12

Кабінет хімії

Слайд 13

Слухачі елективного курсу “Хімічний та біологічний захист рослин”

Слайд 14

Іванова О.Я., Олійник Т.А. Співавтори збірки методичних рекомендацій

Слайд 15

Д И П Л О М Виданий почесному члену нашої спілки Олійник Тетяні Анатоліївні Яка мужньо витримала інтерактивні методики щодо дослідження її особистості. Рефлексивність Тетяни Анатоліївни на високому рівні. Вона спокійно адаптувалась у шаленому світі інноваційних технологій, навчилась використовувати в роботі з керівництвом мозкову атаку, а то й мозковий штурм. Колектив дослідницької лабораторії:

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Портфоліо