X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Підчіс Тетяна Борисівна

Завантажити презентацію

Підчіс Тетяна Борисівна

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Підчіс Тетяна Борисівна, класний керівник, вчитель І категорії Ватутінської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №1 Ватутінської міської ради Черкаської області м. Ватутіне 2012

Слайд 2

Педагогічне кредо Учень – це не посудина, яку потрібно заповнити, учень – факел, який треба запалити. Вміння знаходити обдарованих та здібних дітей - талант, вміння їх вирощувати – мистецтво. Але найважливішим є любов до дитини!

Слайд 3

Творче кредо Ідеал у самому тобі. Перешкоди до його досягнення, знову-таки, в тобі. Твій стан - це той матеріал, із якого ти маєш створити цей ідеал.

Слайд 4

Візьми промінь світла І спрямуй його туди, Де панує темрява...

Слайд 5

Візьми усмішку І подаруй її тому, Хто так її потребує.

Слайд 6

Візьми доброту І яви її тому, хто сам Не вміє віддавати.

Слайд 7

Візьми віру І віддай кожному, Хто не має її.

Слайд 8

Візьми любов і неси її всьому світові.

Слайд 9

Дати дітям радість праці, радість успіху у навчанні, збудити в їхніх серцях почуття гордості, власної гідності — це перша заповідь виховання. У наших школах не повинно бути нещасливих дітей, душу яких гнітить думка, що вони ні на що не здібні. Успіх у навчанні — єдине джерело внутрішніх сил дитини, які породжують енергію для переборення труднощів, бажання вчитися. (В. О. Сухомлинський)

Слайд 10

Натхнення до дії Чого чекає дитина, яка перестає поріг школи? Лише успіху. Ситуація успіху — необхідна умова для становлення позитивного відношення школяра до навчання та переростання його в активний, творчий процес. Я переконалася, що успіх пов'язаний з відчуттям емоційного підйому, створює відчуття внутрішнього благополуччя. Один раз, переживши успіх, учень буде знов і знов прагнути до нього.

Слайд 11

Завдання моєї роботи Створити для учня ситуацію успіху, прищепити йому любов до рідного краю, до творчості, до праці, виховувати відповідальність за свої вчинки, за долю держави, за її майбутнє, віднайти в дитині паростки таланту, дати йому розквітнути, створити індивідуальність, особистість, навчити працювати в колективі, створити умови для фізичного та естетичного розвитку

Слайд 12

Свою роботу з класом розпочала навесні 2010, коли моє призначення на посаду класного керівника ще тільки планувалося. Разом з класним колективом спланували колективну творчу справу - проект «Фестиваль квітів».

Слайд 13

2010 Екологічний проект «Фестиваль квітів»

Слайд 14

Слайд 15

2010-2011 н.р. User:

Слайд 16

Культурологічний пізнавально-дослідницький проект «Зустрічаємо Різдво»

Слайд 17

Історико-краєзнавчий проект « Мій рідний край. Батьківщина Т.Г.Шевченко»

Слайд 18

Слайд 19

Індивідуальний проект « Від серця до серця»

Слайд 20

Слайд 21

Слайд 22

Слайд 23

2011 -2012 н.р.

Слайд 24

Народознавчий проект «Без калини – нема України»

Слайд 25

Героїко-патріотичний проект « Моя Україна»

Слайд 26

Слайд 27

Проект мотивації на здоровий спосіб життя «Здоровий спосіб життя»

Слайд 28

Правовий проект «Права і обов’язки»

Слайд 29

Матеріали , щодо родинних свят «Фестиваль квітів», «Веселого Різдва», «Від серця до серця», «Без верби і калини – нема України» розташовані на сайті Учительського журналу он лаін і підтверджені сертифікатами.

Слайд 30

Мої нагороди

Слайд 31

2012-2013 н.р.

Слайд 32

Триває робота над культурологічним пізнавально-дослідницьким проектом «Свята англомовних країн. Хелоуін», індивідуальним проектом «Козацькому роду – нема переводу», героїко-патріотичним проектом «Чорнобиль: герої серед нас»

Слайд 33

БАЖАЄМО УСПІХУ!

Слайд 34

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Різне