Знайомтесь: Авторська школа, створена Олександром Захаренком
Завантажити презентаціюПрезентація по слайдам:
Знайомтесь: Авторська школа Олександра Захаренка “Немов ріка, що народжується зі струмочків, озерець, гірських потічків, людське життя бере початок з шкільної парти. Вона — колиска майбутньої долі” О.А.Захаренко
Система навчально-виховної роботи з учнями 1 — 11-х класів реалізується в п'яти шкільних центрах, які поступово створювалися й формувалися в процесі спільної діяльності вчителів, учнів та їхніх батьків: освітньому, оздоровчому, навчально-ідеологічному, трудового навчання й виховання.
Один із корпусів Сахнівської школи. На фасаді — мозаїчні панно, що символізують напрями роботи школи: «Хай завжди буде сонце! Хай завжди буде мама!», «Без праці хліб не родить», «Без книги немає знань, без знань — комунізму», «До серця дитини через захопленість», «Ми патріоти - інтернаціоналісти».
Є у нас на подвір'ї «співучий» фонтан: простягне малий школярик рученята, плесне в долоні, і лагідний струмінчик бризне на нього, супроводжуваний музикою, — радість (Із статті О.А.Захаренка “Школа радості”)
“Дендропарк і територія школи обсаджені спеціальним видом туй, які є чудовим профілактичним засобом проти легеневих та бронхіально-астматичних захворювань у дітей. Ходи, сиди, бігай серед них і одержуй заряд здоров'я, непомітну, але таку необхідну порцію ліків!”
Культурно-музейний центр – один із найважливіших у Сахнівській школі. Він був побудований у 1967 – 1969 роках силами учнів, батьків, педагогів Сахнівської школи.
У 80-х роках школярами Сахнівської школи було досліджено, що в роки Голодомору померло більш як 1200 сахнівчан. У пам’ять про них було створено Криницю Совісті.
Біля Криниці Совісті – 5 скульптур, що зображують реальних жителів Сахнівки, які постраждали в роки Голодомору. Центральна фігура – жінка з мертвою дитиною на руках…
О.А.Захаренко ділиться досвідом роботи з представниками Академій педагогічних наук братських союзних республік (1991 рік).
Алея пам’яті була засаджена трояндами на честь 216-ти сахнівчан, що загинули в роки Великої Вітчизняної. Школярі підготували для кожної троянди лунку, принесли землю і воду з того подвір’я, звідки воїн пішов захищати рідну Батьківщину. На табличках написані прізвища героїв-сахнівчан.
Схожі презентації
Категорії