X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Вас вітає Харківська загальноосвітня школа I-III ступенів №168

Завантажити презентацію

Вас вітає Харківська загальноосвітня школа I-III ступенів №168

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Вас вітає Харківська загальноосвітня школа I-III ступенів № 168 Харківської міської ради Харківської області

Слайд 2

Головна цінність суспільства — життя і здоров’я людини. Одне з головних завдань нашого закладу — створення такої освітньої системи, яка б не тільки виховувала освічену культурну людину, але й зберігала б та розвивала її здоров’я.

Слайд 3

Сучасна матеріально-технічна база закладу, дала можливість школі увійти до мережі шкіл «Сприяння здоров’ю»:

Слайд 4

2 плавальні басейни

Слайд 5

зал тренажерів, спортивні зали (велика, мала, сухого плавання), .

Слайд 6

2 медичні кабінети, стоматологічний кабінет

Слайд 7

Здоровий спосіб життя охоплює: оптимальний руховий режим; раціональне харчування; загартовування; особисту гігієну; позитивні емоції; відмову від шкідливих звичок (паління, вживання алкогольних і наркотичних речовин)

Слайд 8

Система роботи з питань формування здорового способу життя здійснюється на уроках фізичної культури плавання основ здоров'я біології

Слайд 9

На позакласних заняттях з плавання

Слайд 10

з художньої гімнастики

Слайд 11

з тхеквон-до

Слайд 12

з хореографії

Слайд 13

Участь учнів школи у спортивних змаганнях “Спорт протягом життя” “Старти надій” Малі Олімпійські ігри

Слайд 14

З учнями систематично проводяться бесіди щодо запобігання дитячого травматизму, пропаганди здорового способу життя, профілактики інфекційних захворювань, організуються зустрічі з провідними спеціалістами-медиками. Разом з батьками проводяться заходи під гаслом “Здорова дитина—майбутнє України” .

Слайд 15

В закладі ведеться робота по зміцненню та збереженню здоров'я не тільки учнів, а й вчителів . Щосуботи серед вчителів проводяться змагання з волейболу, баскетболу, плавання. На День учителя та після Останнього дзвоника – традиційний активний відпочинок на природі.

Слайд 16

За декілька років ми досягли певних результатів щодо формування основ культури здоров’я, зменшення захворюваності школярів і працівників школи, підвищення рівня їх фізичної та розумової працездатності, успішності та якості знань.

Слайд 17

Гавриленко Анастасія Грамота за І місце( «Дитячо-юнацька спортивна школа №11 у ІІІ міжнародному турнірі з художньої гімнастики «Юлена-2009» з І розряду); Диплом за І місце («Дитячо-юнацька спортивна школа №11 у класифікаційних змаганнях х художньої гімнастики з ІІ розряду); Диплом за І місце ( у Кубку м. Харкова з художньої гімнастики з І розряду) Диплом за І місце (у чемпіонаті Харківської області з художньої гімнастики з І розряду); Диплом за І місце (у ІV міжнародному турнірі з художньої гімнастики «Краса врятує світ»); Диплом за І місце ( СК «Восток» у відкритому чемпіонаті Харківської області з художньої гімнастики серед школярів з І розряду); Грамота за І місце ( в обласних змаганнях з художньої гімнастики); Диплом за І місце (у чемпіонаті Харківської області з художньої гімнастики з ІІ взр. розряду); Диплом за І місце (у чемпіонаті м. Харкова з художньої гімнастики з ІІ взр. розряду); Диплом за І місце (у ІV відкритому міжнародному турнірі з художньої гімнастики «Юні грації» з І розряду); Грамота за І місце ( м. Сімферополь у відкритому чемпіонаті Міністерства освіти та науки АР Крим з художньої гімнастики «Кримська грація»); Диплом за ІІ місце ( «дитячо-спортивна школа» м. Євпаторія у традиційному турнірі пам'яті Е.Камикіної з художньої гімнастики) та інші. Її нагороди разом з улюбленою іграшкою

Слайд 18

Грамота за ІІІ місце ( «Дитячо-юнацька спортивна школа №11 у ІІІ міжнародному турнірі з художньої гімнастики «Юлена-2009»; Диплом за ІІ місце (у ІV відкритому міжнародному турнірі з художньої гімнастики «Юні грації» з 2 розряду); Диплом за ІІ місце ( «Дитячо-юнацька спортивна школа №11 у ІІ міжнародному турнірі з художньої гімнастики «Юлена-2008»); Грамота за ІІ місце (у Х міжнародному турнірі з художньої гімнастики «Осень-2008»); Грамота за ІІІ місце ( м. Сімферополь у відкритому чемпіонаті Міністерства освіти та науки АР Крим з художньої гімнастики «Кримська грація»). Мірошникова Влада

Слайд 19

Учні шкільного хореографічного гуртка «Наталі» у 2009 році брали участь у Міжнародному конкурсі «Славянские таланты», де стали призерами та переможцями Міжнародного телевізійного конкурсу «Оплески-2009»

Слайд 20

Наш заклад забезпечує умови та механізм педагогічної ідеї навчально-виховного процесу щодо формування здоров’я, здійснює навчання і виховання в інтересах особи і суспільства, створює сприятливі умови для всебічного розвитку здорової особистості.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Різне