X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Ізюмська загальноосвітня школа I-IIIступенів №4

Завантажити презентацію

Ізюмська загальноосвітня школа I-IIIступенів №4

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Ізюмська загальноосвітня школа I-IIIступенів №4 Ізюмської міської ради Харківської області

Слайд 2

Девіз До перешкод будь завжди готовий: пропонуй, об’єднуй, згуртовуй! Шкільна республіка

Слайд 3

Структура шкільного парламенту

Слайд 4

Президент Заступник президента Міністерство журналістики Міністерство дисципліни і порядку Навчальне міністерство Міністерство культури Спортивно – туристичне міністерство Бібліотечне міністерство

Слайд 5

Промова президента Я,Трухман Наталія,учениця 9-Б класу,пропоную свою кандидатуру на пост президента шкільного парламенту. В нашій школі існують певні традиції,які довготривалий час випрацьовували наші попередні президенти і члени парламенту. Я буду дотримуватись вже існуючих традицій і хочу запропонувати власну програму: 1. Робота шкільного парламенту повинна бути прозорою для всіх членів парламенту і школи, тому комісії повинні мати чіткий щомісячний план роботи і висвітлення своїх дій у шкільній газеті. 2.Пропоную внести у шкільні будні музичні перерви,на яких будуть звучати сучасні музичні композиції. 3.Оскільки я творча людина і маю збірки власних віршів, то пропоную свою допомогу під час підготовки до свят. 4. Мені подобається робота з молодшими школярами,тому я пропоную організувати гуртки для малюків: хореографія, рукоділля. Я вважаю,якщо людині подобається власна справа, то він може досягти неабияких успіхів. Я хочу очолити нашу республіку, бо вмію і люблю організовувати людей. Я обіцяю, що зроблю все що від мене залежить для розвитку нашої дитячої організації! Дякую за увагу.  

Слайд 6

Склад шкільного парламенту Президент: Трухман Наталія. Заступник президента: Дєєва Анастасія. Міністерства: 1. Дисципліни і порядку: -Шевченко Ірина -Синицький Артем -Братіщенко Ліна   2. Навчальне міністерство: -Стреляєва Ольга -Коловоротна Ольга -Чорноріз Єлизавета -Телешевська Ганна 3. Спортивно-туристичне міністерство: -Лісовол Наталія -Чалая Олена -Зубкова Марина 4. Бібліотечне міністерство: -Конєва Ліза -Решетняк Олена -Сухова Марія 5. Міністерство журналістики: -Кумсієв Максим -Симоненко Денис -Дубовік Стас -Китайова Олена

Слайд 7

Робота наших міністерств

Слайд 8

Міністерство дисципліни і порядку Здійснює контроль за відвідуванням учнями уроків, носінням шкільного одягу, дотримуванням Статуту школи в закладі і поза його межами, здійснює пропаганду здорового способу життя, контроль за чергуванням по школі та під час загальношкільних заходів.

Слайд 9

Міністерство журналістики Організовує збір інформації під час тематичних тижнів у школі, готує і проводить радіолінійки, збирає і опубліковує матеріли до шкільної газети. Бере участь у турнірах журналістики.

Слайд 10

Міністерство культури Міністерство культури реалізує ідеї членів шкільної організації щодо культурно-масової роботи, організовує випуск шкільної газети черговим класом, координує роботу шкільного радіоцентру, контролює залучення учнів школи до загальношкільних заходів.

Слайд 11

Спортивно-туристичне міністерство Реалізує ідеї членів шкільної організації щодо спортивно-туристичної роботи, допомагає вчителям школи у проведенні спортивних заходів, пропагує здоровий спосіб життя, залучає учнів до секційної та гурткової роботи.

Слайд 12

Бібліотечне міністерство Проводить рейди-перевірки стану збереження підручників,контролює роботу книжкової лікарні,організовує збір макулатури, залучає членів шкільної організації до участі в операції «Живи,книго!». Формує навички читацьких інтересів учнів, допомагає в організації тематичних виставок, презентує нові дитячі видання сучасних авторів. Бере активну участь у конкурсі книгоманів, у конкурсі на краще оповідання вірша або казки.

Слайд 13

Навчальне міністерство Активно співпрацює зі шкільним науковим товариством учнів з метою залучення їх до пошукової та дослідницької діяльності, сприяє підвищенню рівня знань учнів за допомогою самоосвіти, систематично перевіряє ведення щоденників. У минулому році навчальне міністерство допомагало у підготовці команд для участі в учнівських турнірах Юних інформатиків, Юних правознавців,біологів, хіміків і географів, що посіли призові місця.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Різне