X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Вас вітає корпорація SUCCESS

Завантажити презентацію

Вас вітає корпорація SUCCESS

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Вас вітає корпорація SUCCESS

Слайд 2

Фірма «Arsenal» Потужна будівельна фірма Товариство з обмеженою відповідальністю будівельна фірма ,,Арсенал “ засновано 25 липня 2002 року, ліцензія Державного комітету України з будівництва та архітектури АБ № 209459.Будівельна фірма є колективним членом Академії будівництва України. ТОВ БФ ,,Арсенал “ зарекомендувало себе як надійна, стабільна фірма. Високий рівень професійності та організованості усього комплексу діяльності сприяють виконанню робіт з високою якістю в терміни передбачені контрактами та угодами, а позитивні оцінки замовників дозволяють займати гідне місце на будівельному ринку України.

Слайд 3

Керівник фірми «Арсенал» Фетько яна Вікторівна

Слайд 4

Автосалон «Максимум» 30 січня 2011 року відбулося відкриття офіційного дилера BMW в м. Києві — компанії "Макsимум". Технічне оснащення нового дилерського центру BMW відповідає високим стандартам концерну BMW Group. У новій двоповерховій будівлі розташований виставковий зал автомобілів та аксесуарів, департамент продажу оригінальних запасних частин і станція технічного обслуговування BMW. В салоні є зручна зона роботи з клієнтами. В автосалоні передбачені місця для очікування та відпочинку клієнтів, шоу-рум, вільний доступ до Wi-Fi інтернету. У салоні представлена майже вся лінія автомобілів марки BMW. Потужності нової сучасної сервісної станції дозволяють щорічно приймати на обслуговування та ремонт понад 1000 автомобілів.

Слайд 5

Керівник автосалону «Максимум» Кирильчук Ірина Володимирівна

Слайд 6

Медична фірма «Мedica» Фірма була урочисто відкрита 23 вересня 2011 року. Засновник – Шипуля Ірина Сергіївна. Кваліфікована медична фірма, що спеціалізується на пластичних операціях, хірургії, косметології а також закупівлі і продажу різних медичних препаратів, ліків, оснащень. У нас працюють одні з найкваліфікованіших кадрів у Європі. Усі лікарі мають сертифікати визнаності від міністерства здоров*я. Чотири працівника мають статус Європейський. Ми пропонуємо вам різні послуги, завжди вам допоможемо визначитись. Детальнішу інформацію читайте на нашому сайті.

Слайд 7

Керівник фірми «Medicа» Шипуля Ірина Сергіївна

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Різне